Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

Skapande och donation av ett fotoalbum med titeln: 'Kyrkor, kloster och pilgrimsfärder i det heliga metropolitandområdet

Stängd

Sista anbudsdag har passerat

Sista anbudsdag för denna upphandling har passerat och inga fler ansökningar accepteras. Informationen nedan sparas för referensändamål.

Bläddra bland aktiva upphandlingar
Sista anbudsdag
Utgånget
21 augusti 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Annan
Referens
26PROC019567011
Värde
€24,194
Plats
EL52, Greece
Publicerad
26 augusti 2026
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Upphandling publicerad

3 augusti 2026

Sista dag för frågor

14 augusti 2026

Sista anbudsdag

21 augusti 2026

Budget
€24,194
Varaktighet
12 månader
Plats
EL52
Typ
Annan

Ursprunglig beskrivning av upphandling

Δημιουργία και δωρεά φωτογραφικού λευκώματος με τίτλο "ΝΑΟΙ, ΜΟΝΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΙΕΡΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΩΣ ΛΑΓΚΑΔΑ, ΛΗΤΗΣ ΚΑΙ ΡΕΝΤΙΝΗΣ" και έκδοση 1800 αντιτύπων

Riskanalys

Riskanalys är ännu inte tillgänglig för detta lands upphandlingar. För närvarande stöds: Estland, Lettland, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannien, Danmark, Nederländerna, Norge och Finland.

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokument

2 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

Πλατφόρμα υποβολής προσφορώνDOC

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Διακήρυξη 26PROC019567011 (PDF)PDF
26PROC019567011.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline