Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

Anbudsinbjudan för tillhandahållande av varma måltider inom ramen för skolmatssystemet till SN Brighde 17931S

Stängd

Sista anbudsdag har passerat

Sista anbudsdag för denna upphandling har passerat och inga fler ansökningar accepteras. Informationen nedan sparas för referensändamål.

Bläddra bland aktiva upphandlingar
Sista anbudsdag
Utgånget
21 augusti 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Annan
Referens
HM;17931S;0726
Värde
€104,832
Plats
IE062, Ireland
Publicerad
25 augusti 2026
Organisation
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Upphandling publicerad

30 juli 2026

Sista dag för frågor

14 augusti 2026

Sista anbudsdag

21 augusti 2026

Budget
€104,832
Varaktighet
36 månader
Plats
IE062
Typ
Annan

Ursprunglig beskrivning av upphandling

The Board of Management of SN Brighde 17931S is seeking proposals for the provision of Hot Meals under the School Meals Scheme through the Department of Social Protection (DSP) and is dependent on the level of DSP funding approved for each academic year. The School intends to facilitate the availability of this service each day of the school year for 60 students. The school calendar will be furnished to the Successful Tenderer at the start of each academic year.

Riskanalys

Riskanalys är ännu inte tillgänglig för detta lands upphandlingar. För närvarande stöds: Estland, Lettland, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannien, Danmark, Nederländerna, Norge och Finland.

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokument

8 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

Contract Notice PDFPDF
8592785_contract_notice.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Contract Notice PDFPDF
8759194_contract_notice.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

CFT - Hot Meals - SN Brighde 17931S.docxDOC
CFT - Hot Meals - SN Brighde 17931S.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

CFT - Hot Meals - SN Brighde 17931S.docxDOC
CFT - Hot Meals - SN Brighde 17931S.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Draft Deed of Renunciation - St Brigid's NS Ticknevin17931S.docxDOC
Draft Deed of Renunciation - St Brigid's NS T...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Draft Property Licences - St Brigid's NS Ticknevin17931S.docxDOC
Draft Property Licences - St Brigid's NS Tick...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

TRD - Hot Meals - SN Brighde 17931S.docxDOC
TRD - Hot Meals - SN Brighde 17931S.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

TRD - Hot Meals - SN Brighde 17931S.docxDOC
TRD - Hot Meals - SN Brighde 17931S.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline