Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

"Leverans av fisk, skaldjur, blötdjur och skaldjursprodukter till skolorna inom den franska gemenskapskommissionen"

Stängd

Sista anbudsdag har passerat

Sista anbudsdag för denna upphandling har passerat och inga fler ansökningar accepteras. Informationen nedan sparas för referensändamål.

Bläddra bland aktiva upphandlingar
Sista anbudsdag
Utgånget
31 augusti 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Annan
Referens
2026/1050
Värde
Ej angivet
Plats
BE100, Belgium
Publicerad
26 augusti 2026
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Upphandling publicerad

28 juli 2026

Sista dag för frågor

24 augusti 2026

Sista anbudsdag

31 augusti 2026

Budget
Ej angivet
Varaktighet
4 månader
Plats
BE100
Typ
Annan

Ursprunglig beskrivning av upphandling

Le présent marché prend la forme d'un accord-cadre à bons de commande avec prix unitaires révisables au bon de commande. Il a pour objet la fourniture de poissons, crustacés, mollusques et produits de la mer (frais, surgelés, fumés et transformés) pour le compte de la Commission communautaire française, destinés à l'ensemble des établissements scolaires de l'enseignement de la Commission communautaire française listés à l'article 4.2 du présent CSC. Les produits commandés répondent à une double

Riskanalys

Riskanalys är ännu inte tillgänglig för detta lands upphandlingar. För närvarande stöds: Estland, Lettland, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannien, Danmark, Nederländerna, Norge och Finland.

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokument

11 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

2026_1050_Annexe_1-Inventaire_des_references_3_lots.xlsxXLS
2026_1050_Annexe_1-Inventaire_des_references_...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

2026_1050_Annexe_2-Formulaire_d_offre.docxDOC
2026_1050_Annexe_2-Formulaire_d_offre.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

2026_1050_Annexe_3-Questionnaire_logistique.docxDOC
2026_1050_Annexe_3-Questionnaire_logistique.d...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

2026_1050_Annexe_4-Criteres_de_selection_qualitative.docxDOC
2026_1050_Annexe_4-Criteres_de_selection_qual...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

2026_1050_Annexe_5-Criteres_d_attribution.docxDOC
2026_1050_Annexe_5-Criteres_d_attribution.doc...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

2026_1050_Annexe_6-Grille_des_categories_de_prix.xlsxXLS
2026_1050_Annexe_6-Grille_des_categories_de_p...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

2026_1050_AR-CSC Conforme.pdfPDF
2026_1050_AR-CSC Conforme.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

2026_1050_CSC_PO-Fourniture_de_poissons.pdfPDF
2026_1050_CSC_PO-Fourniture_de_poissons.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

2026_1050_Poissons_Avis de marché_PO.docxDOC
2026_1050_Poissons_Avis de marché_PO.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

ESPD_request_FR.pdfPDF
espd-request-8325f53f-7e22-498c-a14d-295597d2...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline