Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

FRASNES-LEZ-BUISSENAL IESPES - Förstärkning av hålstensplattgolv och väggarbeten i köksområdet

Stängd

Sista anbudsdag har passerat

Sista anbudsdag för denna upphandling har passerat och inga fler ansökningar accepteras. Informationen nedan sparas för referensändamål.

Bläddra bland aktiva upphandlingar
Sista anbudsdag
Utgånget
28 augusti 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Annan
Referens
DRI Hainaut - CF FRASNES-LEZ-BUISSENAL IESPES AF26348540-11
Värde
Ej angivet
Plats
BE32A, Belgium
Publicerad
25 augusti 2026
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Upphandling publicerad

10 juni 2026

Sista dag för frågor

21 augusti 2026

Sista anbudsdag

28 augusti 2026

Budget
Ej angivet
Varaktighet
12 månader
Plats
BE32A
Typ
Annan

Ursprunglig beskrivning av upphandling

More specifically, the works consist of the renovation and adaptation of the kitchen area, including: - Reinforcement of the hollow-core slab floor. Part of the existing floor, deemed too dilapidated, will be demolished and rebuilt. The preserved part will be reinforced and repaired in situ. - Creation of new English-style ventilation openings to ensure natural ventilation of the crawl spaces, as well as protection of the preserved services.

Riskanalys

Riskanalys är ännu inte tillgänglig för detta lands upphandlingar. För närvarande stöds: Estland, Lettland, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannien, Danmark, Nederländerna, Norge och Finland.

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokument

15 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

50140-2026-48540-11CTPO CSC complet.pdfPDF
50140-2026-48540-11CTPO CSC complet.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

AD5_métré détaillé A COMPLETER.xlsxXLS
AD5_métré détaillé A COMPLETER.xlsx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Formulaire de validation du CSCH.pdfPDF
Formulaire de validation du CSCH.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

P01_50140_05203_VP_elevation_cuisine.pdfPDF
P01_50140_05203_VP_elevation_cuisine.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

P02_50140_implantation.pdfPDF
P02_50140_implantation.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

P03_ Vue en plan - A3 STABILITE.pdfPDF
P03_ Vue en plan - A3 STABILITE.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

P04_Détail cours anglaises - A4 STAB.pdfPDF
P04_Détail cours anglaises - A4 STAB.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

P05_ RDC- chauffage ventilation projeté.pdfPDF
P05_ RDC- chauffage ventilation projeté.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

P06_RDC- sanitaires projeté.pdfPDF
P06_RDC- sanitaires projeté.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

P07_RDC - électricité projeté.pdfPDF
P07_RDC - électricité projeté.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

P08_vide ventilé - toutes techniques projeté.pdfPDF
P08_vide ventilé - toutes techniques projeté....

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

P09_ vide ventilé - toutes techniques existant.pdfPDF
P09_ vide ventilé - toutes techniques existan...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

P10_ RDC - toutes techniques existant.pdfPDF
P10_ RDC - toutes techniques existant.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

plot.logDOC
plot.log

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline