Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

VZ-6075 VKV Podhorní Vrch - åtgärdande av brister från brandskyddsrapport - upprepad

Stängd

Sista anbudsdag har passerat

Sista anbudsdag för denna upphandling har passerat och inga fler ansökningar accepteras. Informationen nedan sparas för referensändamål.

Bläddra bland aktiva upphandlingar
Sista anbudsdag
Utgånget
18 augusti 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Annan
Referens
N006/26/V00025082
Värde
Ej angivet
Plats
CZ041, Czechia
Publicerad
24 augusti 2026
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Upphandling publicerad

6 augusti 2026

Sista dag för frågor

11 augusti 2026

Sista anbudsdag

18 augusti 2026

Budget
Ej angivet
Varaktighet
Ej angivet
Plats
CZ041
Typ
Annan

Ursprunglig beskrivning av upphandling

Provedení stavebních prací souvisejících s osazením protipožárních dveří a související stavební úpravy v rozsahu stanoveném v požárně bezpečnostním řešení stavby. V rámci realizace akce budou provedeny stavební úpravy spočívající ve vytvoření 2 samostatně oddělených požárních úseků, které vzniknou rozdělením stávajícího jednoho propojeného a průchozího prostoru, ve kterém je v jedné části umístěn záložní zdroj elektrické energie - dieselagregát a ve druhé části je umístěna doplňková palivová nád

Riskanalys

Riskanalys är ännu inte tillgänglig för detta lands upphandlingar. För närvarande stöds: Estland, Lettland, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannien, Danmark, Nederländerna, Norge och Finland.

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokument

2 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

ZV - Přílohy výzvy Podhorní Vrch.zipZIP
ZV - Přílohy výzvy Podhorní Vrch.zip

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

ZV - Výzva k podání nabídek Podhorní Vrch opak._sig.pdfPDF
ZV - Výzva k podání nabídek Podhorní Vrch opa...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline