Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

TILLHANDAHÅLLANDE AV NYA DIGITALA KOPIERINGSmaskiner, MJUKVARUMODULER FÖR 'PRINT MANAGEMENT SERVICE' OCH TILLHÖRANDE TJÄNSTER FÖR IMPLEMENTERING AV EN LÖSNING FÖR CENTRALISERING AV UTskrifter PÅ LEASING FÖR EPICURA SJUKHUSCENTRAL

Stängd

Sista anbudsdag har passerat

Sista anbudsdag för denna upphandling har passerat och inga fler ansökningar accepteras. Informationen nedan sparas för referensändamål.

Bläddra bland aktiva upphandlingar
Sista anbudsdag
Utgånget
31 augusti 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Annan
Referens
PPP0KV-545/6034/CSCH-ML-2026_01
Värde
Ej angivet
Plats
BE323, Belgium
Publicerad
26 augusti 2026
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Upphandling publicerad

20 augusti 2026

Sista dag för frågor

24 augusti 2026

Sista anbudsdag

31 augusti 2026

Budget
Ej angivet
Varaktighet
6 månader
Plats
BE323
Typ
Annan

Ursprunglig beskrivning av upphandling

La mise à disposition de photocopieurs numériques neufs, de modules logiciels de « Management Print Service » et des services associés pour la mise en place de solution de centralisation d’impression en location pour le Centre Hospitalier Epicura. 1) Centre Hospitalier EpiCURA: 3 Sites d'Ath, Baudour, Hornu et 7 polycliniques. 3000 employés et indépendants - La mise à disposition de différents types de co

Riskanalys

Riskanalys är ännu inte tillgänglig för detta lands upphandlingar. För närvarande stöds: Estland, Lettland, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannien, Danmark, Nederländerna, Norge och Finland.

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokument

3 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

ESPD_request_FR.pdfPDF
espd-request-a5ef8856-3a15-4caf-be9e-4b23bf9f...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Excel MP imprimantes - Màj 10.08.2026.xlsxXLS
Excel MP imprimantes - Màj 10.08.2026.xlsx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline