Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

Härdning av Kruis och Lorkendreef - anläggning av en byggväg för renovering av Stal Tillegem

Stängd

Sista anbudsdag har passerat

Sista anbudsdag för denna upphandling har passerat och inga fler ansökningar accepteras. Informationen nedan sparas för referensändamål.

Bläddra bland aktiva upphandlingar
Sista anbudsdag
Utgånget
26 augusti 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Annan
Referens
0201/2026/005
Värde
Ej angivet
Plats
BE251, Belgium
Publicerad
24 augusti 2026
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Upphandling publicerad

1 juli 2026

Sista dag för frågor

19 augusti 2026

Sista anbudsdag

26 augusti 2026

Budget
Ej angivet
Varaktighet
6 månader
Plats
BE251
Typ
Annan

Ursprunglig beskrivning av upphandling

zie bestek

Riskanalys

Riskanalys är ännu inte tillgänglig för detta lands upphandlingar. För närvarande stöds: Estland, Lettland, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannien, Danmark, Nederländerna, Norge och Finland.

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokument

11 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

02012026005_Bestek.pdfPDF
02012026005_Bestek.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

02012026005_Gedetailleerde meetstaat.pdfPDF
02012026005_Gedetailleerde meetstaat.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

02012026005_Inschrijvingsbiljet.docxDOC
02012026005_Inschrijvingsbiljet.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

02012026005_inschrijvingslijst.xlsxXLS
02012026005_inschrijvingslijst.xlsx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

02012026005_Meetstaat.pdfPDF
02012026005_Meetstaat.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

02012026005_plan_01_overzichtsplan.pdfPDF
02012026005_plan_01_overzichtsplan.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

02012026005_plan_02_werfweg.pdfPDF
02012026005_plan_02_werfweg.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

02012026005_plan_03_snedes ontharding.pdfPDF
02012026005_plan_03_snedes ontharding.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

02012026005_plan_04_snedes werfweg.pdfPDF
02012026005_plan_04_snedes werfweg.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

02012026005_V&Gplan.pdfPDF
02012026005_V&Gplan.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline