Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

Tilldelning av offentligt tjänsteavtal för teknisk inventering och dokumentation av elinstallationen enligt RGIE vid CFA Kelmis

Stängd

Sista anbudsdag har passerat

Sista anbudsdag för denna upphandling har passerat och inga fler ansökningar accepteras. Informationen nedan sparas för referensändamål.

Bläddra bland aktiva upphandlingar
Sista anbudsdag
Utgånget
29 juli 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Annan
Referens
29.08.01 FM-2026 - Stromkonformität
Värde
Ej angivet
Plats
BE336, Belgium
Publicerad
25 augusti 2026
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Upphandling publicerad

2 juli 2026

Sista dag för frågor

22 juli 2026

Sista anbudsdag

29 juli 2026

Budget
Ej angivet
Varaktighet
Ej angivet
Plats
BE336
Typ
Annan

Ursprunglig beskrivning av upphandling

Die bestehende elektrische Anlage des Gebäudes wurde über mehrere Jahre erweitert, angepasst und teilweise verändert. Eine vollständige und aktuelle technische Dokumentation liegt nicht vor. Vorhandene Unterlagen können unvollständig, veraltet oder vom tatsächlichen Anlagenzustand abweichend sein. Gegenstand dieser Beauftragung ist die zerstörungsfreie technische Bestandsaufnahme, Bewertung und Dokumentation der vorhandenen elektrischen Anlage.

Riskanalys

Riskanalys är ännu inte tillgänglig för detta lands upphandlingar. För närvarande stöds: Estland, Lettland, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannien, Danmark, Nederländerna, Norge och Finland.

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokument

2 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

29_FM2026_Stromkonformität CFA_Lastenheft.pdfPDF
29_FM2026_Stromkonformität CFA_Lastenheft.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline