Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

Inrättande av ett dynamiskt inköpssystem för jordbruksfordon, markarbetes-, trädgårds- och parkmaskiner samt tillhörande utrustning Yuverta

Öppen
Sista anbudsdag
1369 dagar kvar
1 juni 2030
Avtalsdetaljer
Kategori
Annan
Referens
520050
Värde
Ej angivet
Plats
Netherlands
Publicerad
24 augusti 2026
Organisation
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Upphandling publicerad

27 mars 2026

Sista dag för frågor

25 maj 2030

Sista anbudsdag

1 juni 2030

Budget
Ej angivet
Varaktighet
Ej angivet
Plats
Netherlands
Typ
Annan

Ursprunglig beskrivning av upphandling

Yuverta regularly needs new and used large equipment (tractors, earth-moving machines, etc.) but also trailers, transport equipment, garden and park machines, etc. Yuverta aims to meet this need by establishing the DAS. The DAS will contribute to a simple and unambiguous method of awarding contracts for purchases within the mentioned scope. The procurement will start within the category Tractors, (including interchangeable implements).
EU-finansierad

Kör riskanalys

Identifiera potentiella risker, inkonsekvenser och varningsflaggor i alla upphandlingsdokument. Få en detaljerad riskrapport med allvarlighetsgrader och rekommendationer för åtgärder.

Logga in

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • EU funding compliance required

Dokument

2 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

TN520050 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardreg...DOC
TN520050 - EF16 Aankondiging van een opdracht... -- 203.6 KB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Toelatingsleidraad DAS Landbouwvoertuigen Yuverta 26032026DOC
Toelatingsleidraad DAS Landbouwvoertuigen Yuv... -- 1.4 MB

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline