Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

Opróżnianie koszy ulicznych zlokalizowanych na terenie miasta Żywca

Stängd

Sista anbudsdag har passerat

Sista anbudsdag för denna upphandling har passerat och inga fler ansökningar accepteras. Informationen nedan sparas för referensändamål.

Bläddra bland aktiva upphandlingar
Sista anbudsdag
Utgånget
29 december 2025
Avtalsdetaljer
Kategori
Tjänster
Referens
2025/BZP 00603586/01
Värde
Ej angivet
Plats
Śląskie, Polen
Publicerad
25 augusti 2026
Organisation
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Sista dag för frågor

22 december 2025

Sista anbudsdag

29 december 2025

VinstsannolikhetPRO
🔒
Uppgradera till Professional
Se din uppskattade vinstsannolikhet baserat på historisk data.
Uppgradera till Professional →
KöparinsikterPRO
🔒
Lås upp köparinsikter
Se utgiftsmönster, föredragna procedurer och mer.
Uppgradera till Professional →
SektorinsikterPRO
🔒
Lås upp sektorinsikter
Se genomsnittliga vinnande priser, konkurrensnivåer och marknadstrender.
Uppgradera till Professional →
Budget
Ej angivet
Varaktighet
Ej angivet
Plats
Śląskie
Typ
Tjänster
Marknadsjämförelse
Genomsnittligt vinnande pris
€925,268
Genomsnittligt antal anbud
1.0
Konkurrens
Låg
Vinnande små och medelstora företag
91%
34,641 analyserade upphandlingar

Ursprunglig beskrivning av upphandling

Opróżnianie koszy ulicznych zlokalizowanych na terenie miasta Żywca

Kör riskanalys

Identifiera potentiella risker, inkonsekvenser och varningsflaggor i alla upphandlingsdokument. Få en detaljerad riskrapport med allvarlighetsgrader och rekommendationer för åtgärder.

Logga in

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokument

7 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

Informacja o kwocie jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na zamówienie.pdfPDF
Informacja o kwocie jaką zamawiający zamierza...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdfPDF
Informacja o wyborze najkorzystniejszej ofert...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Informacja w sprawie publicznego otwarcia ofert.pdfPDF
Informacja w sprawie publicznego otwarcia ofe...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Informacja z otwarcia ofert.pdfPDF
Informacja z otwarcia ofert.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

SWZ.pdfPDF
SWZ.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Wyjaśnienie treści SWZ nr 1.pdfPDF
Wyjaśnienie treści SWZ nr 1.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Załącznik nr 2,3,4,5,6,7 do SWZ w wersji edytowalna.docxDOC
Załącznik nr 2,3,4,5,6,7 do SWZ w wersji edyt...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline