Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

Tillhandahållande av tjänster för utarbetande av en integrerad källskyddsplan för Moyne Group Water Scheme Company Limited by Guarantee (Moyne GWS)

Öppen
Sista anbudsdag
21 dagar kvar
23 september 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Annan
Referens
MGWS1
Värde
€9,000
Plats
IE051, Ireland
Publicerad
26 augusti 2026
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Upphandling publicerad

26 augusti 2026

Sista dag för frågor

16 september 2026

Sista anbudsdag

23 september 2026

Budget
€9,000
Varaktighet
12 månader
Plats
IE051
Typ
Annan

Ursprunglig beskrivning av upphandling

Provision of Consulting Engineer Services to the Moyasta Group Water Scheme (GWS) to enable Taking in Charge by Uisce Eireann.

Riskanalys

Riskanalys är ännu inte tillgänglig för detta lands upphandlingar. För närvarande stöds: Estland, Lettland, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannien, Danmark, Nederländerna, Norge och Finland.

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokument

9 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

1.Tender_for_Consulting_Engineer-Moyasta GWSS.docxDOC
1.Tender_for_Consulting_Engineer-Moyasta GWSS...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

2025_RFQ_ ISPP_Groundwater_Protect Moyne.docxDOC
2025_RFQ_ ISPP_Groundwater_Protect Moyne.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Contract Notice PDFPDF
8592551_contract_notice.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Contract Notice PDFPDF
8931650_contract_notice.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Blank_GWS_ISPP_Contract_for_Services.docxDOC
Blank_GWS_ISPP_Contract_for_Services.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Guidance on Content and Format of ISPP Reports 2025.pdfPDF
Guidance on Content and Format of ISPP Report...

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Moyne_SPZ_ZOC.pdfPDF
Moyne_SPZ_ZOC.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

QRD-ISPP_GW_Protect_Moyne_GWS.docxDOC
QRD-ISPP_GW_Protect_Moyne_GWS.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

QRD-Moyasta GWS_TIC_works.docxDOC
QRD-Moyasta GWS_TIC_works.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline