Behöver du hjälp av en upphandlingsexpert? Se vår tjänst för anbudsförberedelse
Upphandlingar

GVD-2026-m02 – Tillhandahållande av tjänster relaterade till utveckling, support, teknisk och funktionell assistans för den rumsliga datainfrastrukturen (InfraSIG) för Walloon Public Service

Stängd

Sista anbudsdag har passerat

Sista anbudsdag för denna upphandling har passerat och inga fler ansökningar accepteras. Informationen nedan sparas för referensändamål.

Bläddra bland aktiva upphandlingar
Sista anbudsdag
Utgånget
28 augusti 2026
Avtalsdetaljer
Kategori
Annan
Referens
2026-S2300000-060
Värde
€171,000
Plats
BE352, Belgium
Publicerad
26 augusti 2026
CPV-kod
Tidsplan för projektet

Upphandling publicerad

3 juli 2026

Sista dag för frågor

21 augusti 2026

Sista anbudsdag

28 augusti 2026

Budget
€171,000
Varaktighet
3 månader
Plats
BE352
Typ
Annan

Ursprunglig beskrivning av upphandling

Le marché porte sur une mission de développement, de support, d’assistance technique et fonctionnelle des composantes « Base de données spatiales » (Oracle spatial) et « Plateforme de géotraitement » (FME) de l’infrastructure de données spatiales (InfraSIG) mise en œuvre par le Département Données transversales du SPW Digital (anciennement Direction de l’Intégration des Géodonnées). Il se consacre également à l’aide technique nécessaire au développement et à la mise en œuvre d’un système de cont

Riskanalys

Riskanalys är ännu inte tillgänglig för detta lands upphandlingar. För närvarande stöds: Estland, Lettland, Litauen, Polen, Frankrike, Storbritannien, Danmark, Nederländerna, Norge och Finland.

Vinnande strategi

Få en AI-driven vinnande strategi anpassad för denna upphandling. Inkluderar poäng för vinstsannolikhet, viktiga möjligheter och utmaningar, rekommenderade fokusområden för anbudet, insikter om konkurrenspositionering och handlingsbara rekommendationer för att maximera dina chanser.

Logga in

Konkurrenter

Uppgradera för att se vilka företag som sannolikt kommer att lämna anbud på denna upphandling, baserat på historisk upphandlingsdata.

Logga in

Krav och kvalifikationer

AI extraherar och organiserar alla krav från upphandlingsdokumenten — obligatoriska kvalifikationer, tekniska specifikationer, finansiella villkor och inlämningsregler — tydligt kategoriserade så att du vet exakt vad som krävs för att lämna anbud.

Logga in

Grundläggande krav

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokument

4 dokument tillgängliga med AI-sammanfattningar

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

1 CSC M02 2026M146.docxDOC
1 CSC M02 2026M146.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

2 Annexe 1 - Comment soumettre une offre.docxDOC
2 Annexe 1 - Comment soumettre une offre.docx

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

3 Annexe 2 - Voies de recours.pdfPDF
3 Annexe 2 - Voies de recours.pdf

Ingen sammanfattning tillgänglig för detta dokument.

Förhandsgranskning av dokument

Registrera dig för att se dokumentöversikter och analyser

Kvalitetspoäng

Omfattande kvalitetsanalys av denna upphandling som bedömer juridisk efterlevnad, tydlighet, fullständighet, rättvisa, praktisk genomförbarhet, datakonsistens och hållbarhet på en skala från 0-100 med detaljerad uppdelning och rekommendationer.

Logga in

Lägg till i pipeline