Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Zaproszenie do składania ofert na wielodostawcową umowę ramową na dostawę sprzętu medycznego dla Limerick and Clare Education and Training Board

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
14 sierpnia 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
LCETB/2026/2760
Wartość
€1,000,000
Lokalizacja
IE051, Ireland
Opublikowano
26 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

14 lipca 2026

Termin składania pytań

7 sierpnia 2026

Termin składania ofert

14 sierpnia 2026

Budżet
€1,000,000
Czas trwania
48 miesiące
Lokalizacja
IE051
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

This public procurement competition relates to the establishment of a Multi Party Framework for the Supply of Healthcare Equipment to multiple sites for Limerick and Clare Education and Training Board. This competition will be in 4 lots - Lot 1 Healthcare Simulation and Clinical Skills Training Equipment Lot 2 Immersive Healthcare Simulation and Virtual Reality Learning Environment Lot 3 Nursing Skills Laboratory and Clinical Ward Environment Fit-Out Lot 4 Occupational Therapy and Independent Li

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

4 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Contract Notice PDFPDF
8619232_contract_notice.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

REVISED Appendix 5 - Tender Response Document.docxDOC
REVISED Appendix 5 - Tender Response Document...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

REVISED Request For Tender SEG Healthcare.pdfPDF
REVISED Request For Tender SEG Healthcare.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Tender Documents.zipZIP
Tender Documents.zip

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u