Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Linia 166: Dinant – Bertrix Gmina Gedinne Rekultywacja torów i stabilizacja nasypów w Gedinne

Otwarty
Termin składania ofert
Pozostało 8 dni
8 września 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
5753425077
Wartość
Nieujawnione
Lokalizacja
BE351, Belgium
Opublikowano
24 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

26 sierpnia 2026

Termin składania pytań

1 września 2026

Termin składania ofert

8 września 2026

Budżet
Nieujawnione
Czas trwania
5 miesiące
Lokalizacja
BE351
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

Le présent marché est un marché de travaux et comporte une partie à prix global et une partie à bordereau de prix. Ce marché concerne principalement: - des travaux de stabilisation de pieds de talus par la pose d’enrochements - des travaux de remise en état des caniveaux à câbles - des travaux de remise en état des caniveaux à câbles

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

6 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

5753425077 Avis rectificatif n1.pdfPDF
5753425077 Avis rectificatif n1.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

5753425077 Cahier Spécial des Charges.pdfPDF
5753425077 Cahier Spécial des Charges.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

5753425077 Formulaire d'offre.docxDOC
5753425077 Formulaire d'offre.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

5753425077 Métré récapitulatif.xlsXLS
5753425077 Métré récapitulatif.xls

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

5753425077 PSSA.pdfPDF
5753425077 PSSA.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u