Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Świadczenie usług w zakresie utrzymania terenów zielonych i krajobrazu w Szpitalu Uniwersyteckim St. Vincent’s

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
28 sierpnia 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
SVUH-26010
Wartość
€280,000
Lokalizacja
IE0, Ireland
Opublikowano
26 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

28 lipca 2026

Termin składania pytań

21 sierpnia 2026

Termin składania ofert

28 sierpnia 2026

Budżet
€280,000
Czas trwania
48 miesiące
Lokalizacja
IE0
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

A variety of landscaping and grounds maintenance services at St. Vincent's University Hospital Campus, including but not limited to: Grass cutting, shrub, hedge care, hard surface maintenance, pruning, removal of debris and litter, herbicide treatments, weed control, mowing and watering.

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

9 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Contract Notice PDFPDF
8708304_contract_notice.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Appendix 2 SVUH-26010 Pricing Schedule.xlsxXLS
Appendix 2 SVUH-26010 Pricing Schedule.xlsx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Appendix 7 ESPD form SVUH-26010.pdfPDF
Appendix 7 ESPD form SVUH-26010.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Appendix 8 SVUH-26010 Tender Response Document TRD.docxDOC
Appendix 8 SVUH-26010 Tender Response Documen...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Caritas Landscaping Area.pdfPDF
Caritas Landscaping Area.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Clarification Responses v1.pdfPDF
Clarification Responses v1.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Clarification Responses v2.pdfPDF
Clarification Responses v2.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Clarification Responses v3.pdfPDF
Clarification Responses v3.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

SVUH-26010 RFT for provision of Grounds and Landscaping Maintenance Services.doc...DOC
SVUH-26010 RFT for provision of Grounds and L...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u