Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

„Odbudowa mostu nad ciekiem Wierzbiak w ciągu drogi gminnej nr 110655D”

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
12 sierpnia 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Budownictwo
Numer Referencyjny
2026/BZP 00363463/01
Wartość
Nieujawnione
Lokalizacja
Dolnośląskie, Polska
Opublikowano
24 sierpnia 2026
Organizacja
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

27 lipca 2026

Termin składania pytań

5 sierpnia 2026

Termin składania ofert

12 sierpnia 2026

Prawdopodobieństwo wygranejPRO
🔒
Uaktualnij do Professional
Zobacz szacowane prawdopodobieństwo wygranej na podstawie danych historycznych.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Analiza sektoraPRO
🔒
Odblokuj analizę sektora
Zobacz średnie ceny zwycięskie, poziomy konkurencji i trendy rynkowe.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Budżet
Nieujawnione
Czas trwania
Nie określono
Lokalizacja
Dolnośląskie
Typ
Budownictwo
Benchmark rynkowy
Śr. cena wygrywająca
€12,641,706
Śr. liczba ofert
0.1
Konkurencja
Niska
Zwycięzcy MŚP
86%
133,693 przeanalizowanych zamówień

Oryginalny Opis Przetargu

„Odbudowa mostu nad ciekiem Wierzbiak w ciągu drogi gminnej nr 110655D”

Uruchom analizę ryzyka

Zidentyfikuj potencjalne ryzyka, niespójności i sygnały ostrzegawcze we wszystkich dokumentach przetargowych. Uzyskaj szczegółowy raport ryzyka z poziomami dotkliwości i zaleceniami dotyczącymi ich ograniczania.

Zaloguj się

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

17 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Notice PDFPDF
08deebd2-403a-0e86-ebd1-650001688dfa.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Dokumentacja.7zZIP
Dokumentacja.7z

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Informacja o treści zapytań do SWZ wraz z odpowiedziami.pdfPDF
Informacja o treści zapytań do SWZ wraz z odp...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Ogłoszenie o zamówieniu.pdfPDF
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfPDF
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

SWZ.pdfPDF
SWZ.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy-aktualny.docxDOC
Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy-aktualny...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.docxDOC
Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik Nr 2A- Oświadczenie na wezwanie o niepodleganiu wykluczeniu.docxDOC
Załącznik Nr 2A- Oświadczenie na wezwanie o n...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik Nr 2- Oświadczenie wstępne o niepodleganiu wykluczeniu — kopia.docxDOC
Załącznik Nr 2- Oświadczenie wstępne o niepod...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik Nr 3- Wykaz robót.docxDOC
Załącznik Nr 3- Wykaz robót.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik Nr 4 - Wykaz osób.docxDOC
Załącznik Nr 4 - Wykaz osób.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik Nr 5-Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.do...DOC
Załącznik Nr 5-Oświadczenie Wykonawców wspóln...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik Nr 6-Zobowiązanie do oddania zasobów.docxDOC
Załącznik Nr 6-Zobowiązanie do oddania zasobó...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 7 - Wzór umowy.pdfPDF
Załącznik nr 7 - Wzór umowy.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik Nr 8- Oświadczenie o grupie kapitałowej.docxDOC
Załącznik Nr 8- Oświadczenie o grupie kapitał...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Zmiana treści SWZ.pdfPDF
Zmiana treści SWZ.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u