Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Wieloletnia umowa publiczna (umowa ramowa) na dostawy dotyczące zakupu kasków motocyklowych typu „JET” i typu „modułowego” z zintegrowanym audio (4 lata), a także części zamiennych i ich napraw (9 lat) na rzecz strefy policyjnej Bruksela-Stolica Ixelles oraz dwóch innych stref policyjnych Regionu Stołecznego Brukseli (Bruksela Północna i Montgomery)

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
2 września 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
ZPZ/24/000.018/FIN_BIS
Wartość
Nieujawnione
Lokalizacja
BE100, Belgium
Opublikowano
26 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

21 sierpnia 2026

Termin składania pytań

26 sierpnia 2026

Termin składania ofert

2 września 2026

Budżet
Nieujawnione
Czas trwania
6 miesiące
Lokalizacja
BE100
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

Wieloletnia umowa publiczna (umowa ramowa) na dostawy dotyczące zakupu kasków motocyklowych typu „JET” i typu „modułowego” z zintegrowanym audio (4 lata), a także części zamiennych i ich napraw (9 lat) na rzecz strefy policyjnej Bruksela-Stolica Ixelles oraz dwóch innych stref policyjnych Regionu Stołecznego Brukseli (Bruksela Północna i Montgomery)

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

15 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Casques motards -- Annexe B - Spécifications techniques.pdfPDF
Casques motards -- Annexe B - Spécifications...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Casques motards -- Annexe C – ESPD request fr.pdfPDF
Casques motards -- Annexe C – ESPD request f...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Casques motards -- Annexe D - Recours à la capacité de tiers.pdfPDF
Casques motards -- Annexe D - Recours à la c...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Casques motards -- Annexe E1 - Formulaire d'offre.pdfPDF
Casques motards -- Annexe E1 - Formulaire d'o...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Casques motards -- Annexe E2 - Inventaire de prix.pdfPDF
Casques motards -- Annexe E2 - Inventaire de ...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Casques motards -- Cahier des charges.pdfDOC
Casques motards -- Cahier des charges.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Helmen motorrijders -- Bestek.pdfDOC
Helmen motorrijders -- Bestek.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Helmen motorrijders -- Bijlage-Annexe A - Hoeveelheden-Quantités.xlsxXLS
Helmen motorrijders -- Bijlage-Annexe A - Hoe...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Helmen motorrijders -- Bijlage B - Technische specificaties.pdfPDF
Helmen motorrijders -- Bijlage B - Technische...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Helmen motorrijders -- Bijlage C – ESPD request nl.pdfPDF
Helmen motorrijders -- Bijlage C – ESPD reque...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Helmen motorrijders -- Bijlage D -- Verbintenis in geval van beroep op de draagk...PDF
Helmen motorrijders -- Bijlage D -- Verbinten...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Helmen motorrijders -- Bijlage E1 - Offerteformulier.pdfPDF
Helmen motorrijders -- Bijlage E1 - Offertefo...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Helmen motorrijders -- Bijlage E2 - Prijsinventaris.pdfPDF
Helmen motorrijders -- Bijlage E2 - Prijsinve...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

PV Infosessie - sessin d'information Teams Helmen.docxDOC
PV Infosessie - sessin d'information Teams He...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u