Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Zakup i dostawa samochodu osobowego typu mini van z napędem benzynowym lub hybrydowym, oznakowanego i doposażonego na potrzeby Straży Miejskiej w Ełku

Zamknięty
Termin składania ofert
Pozostało 0 dni
2 września 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Dostawy
Numer Referencyjny
2026/BZP 00399214/01
Wartość
Nieujawnione
Lokalizacja
Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opublikowano
26 sierpnia 2026
Organizacja
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

20 sierpnia 2026

Termin składania pytań

26 sierpnia 2026

Termin składania ofert

2 września 2026

Prawdopodobieństwo wygranejPRO
🔒
Uaktualnij do Professional
Zobacz szacowane prawdopodobieństwo wygranej na podstawie danych historycznych.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Analityka zamawiającegoPRO
🔒
Odblokuj analitykę zamawiającego
Zobacz wzorce wydatków, preferowane procedury i więcej.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Analiza sektoraPRO
🔒
Odblokuj analizę sektora
Zobacz średnie ceny zwycięskie, poziomy konkurencji i trendy rynkowe.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Budżet
Nieujawnione
Czas trwania
35 miesiące
Lokalizacja
Warmińsko-Mazurskie
Typ
Dostawy
Benchmark rynkowy
Śr. cena wygrywająca
€851,206
Śr. liczba ofert
1.1
Konkurencja
Niska
Zwycięzcy MŚP
88%
13,633 przeanalizowanych zamówień

Oryginalny Opis Przetargu

Zakup i dostawa samochodu osobowego typu mini van z napędem benzynowym lub hybrydowym, oznakowanego i doposażonego na potrzeby Straży Miejskiej w Ełku

Uruchom analizę ryzyka

Zidentyfikuj potencjalne ryzyka, niespójności i sygnały ostrzegawcze we wszystkich dokumentach przetargowych. Uzyskaj szczegółowy raport ryzyka z poziomami dotkliwości i zaleceniami dotyczącymi ich ograniczania.

Zaloguj się

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

8 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Notice PDFPDF
08defe83-3077-aab2-b346-030001e08e8a.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

zal. nr 1 do swz (oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu).docxDOC
zal. nr 1 do swz (oświadczenie o nie podlegan... -- 22.5 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

zal. nr 1 do swz (oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu).pdfPDF
zal. nr 1 do swz (oświadczenie o nie podlegan... -- 146.5 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

zal. nr 2 do swz (wzór umowy).docDOC
zal. nr 2 do swz (wzór umowy).doc -- 80.0 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

zal. nr 2 do swz (wzór umowy).pdfPDF
zal. nr 2 do swz (wzór umowy).pdf -- 172.1 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Ogłoszenie o zamówieniu.pdfPDF
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA.PDFPDF
SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA.PDF

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Zmiana ogłoszenia / Notice ChangePDF
notice_change_08df0823-e85d-f192-ab56-9400018...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u