Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Jednorazowa umowa publiczna 6BC816 na dostawę i montaż komory zaworowej z akcesoriami w celu odłączenia istniejącej linii PL 4CHD-4CHA (linia X07 między bazą BPO Brugelette – bazą lotniczą Chièvres) od „sieci hydrantowej” w bazie lotniczej 4CHA Chièvres.

Otwarty
Termin składania ofert
Pozostało 15 dni
18 września 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
BPO-6BC816
Wartość
Nieujawnione
Lokalizacja
BE32A, Belgium
Opublikowano
26 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

28 sierpnia 2026

Termin składania pytań

11 września 2026

Termin składania ofert

18 września 2026

Budżet
Nieujawnione
Czas trwania
3 miesiące
Lokalizacja
BE32A
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

Marché public ponctuel 6BC816 pour la livraison et installation d’une chambre de vannes avec accessoires pour déconnecter l’existant PL 4CHD-4CHA (ligne X07 entre le dépôt BPO Brugelette – Airbase Chièvres) du « réseau hydrant » à la base 4CHA de Chièvres.

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

35 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6BC816-Addendum-L-07-047_FR.pdfPDF
6BC816-Addendum-L-07-047_FR.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6BC816-Addendum-L-07-047 N Ver A.pdfPDF
6BC816-Addendum-L-07-047 N Ver A.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6BC816-Addendum-L-07-051 F Ver A.pdfPDF
6BC816-Addendum-L-07-051 F Ver A.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6BC816-Addendum-L-07-051 N Ver A.pdfPDF
6BC816-Addendum-L-07-051 N Ver A.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6BC816 Annexe C Partie V Annexe 2 Fiche MSDS.PDFPDF
6BC816 AnnC Partie V Annex 2 Fiche MSDS.PDF

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6BC816 Annexe C Partie V Annexe 3 Datas Pass PCH.docxDOC
6BC816 AnnC Partie V Annex 3 Datas Pass PCH.d...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6BC816 Annexe C Partie V Annexe 1 Le permis de travail et permis-feu.pdfPDF
6BC816 AnnC Partie V Annexe 1 Le permis de t...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6BC816 Annexe C Partie V - Sécurité et santé sur place.pdfPDF
6BC816 AnnC Partie V - Sécurité et santé sur ...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6BC816 - Annexe B - Spécifications techniques.zipZIP
6BC816 - Annexe B - Spécifications techniques...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6BC816 - Annexe C Partie B - Travaux de construction.pdfPDF
6BC816 - Annexe C Partie B - Travaux de const...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6BC816 - Annexe C - Partie Z - Plans.zipZIP
6BC816 - Annexe C - Partie Z - Plans.zip

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6BC816-Ann M Environnement_FR.docxDOC
6BC816-Ann M Environnement_FR.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6BC816-AnnV-Prévention&Sécurité.docxDOC
6BC816-AnnV-Prévention&Sécurité.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6BC816-AnnW-Déclaration concernant la participation russe.docxDOC
6BC816-AnnW-Déclaration concernant la partici...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6BC816_BESTEK_WERKEN_KW.pdfPDF
6BC816_BESTEK_WERKEN_KW.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6BC816 - Bijlage B - Technische Specificaties.zipZIP
6BC816 - Bijlage B Technische Specificaties.z...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6BC816 Bijlage C Deel V Annex 2 MSDS Fiches.PDFPDF
6BC816 Bijlage C Deel V Annex 2 MSDS Fiches.P...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6BC816 Bijlage C Deel V Annex 3 Datas Pass PCH.docxDOC
6BC816 Bijlage C Deel V Annex 3 Datas Pass PC...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6BC816 Bijlage C Deel V Annex 1 De werk- en vuurvergunning.pdfPDF
6BC816 Bijlage C Deel V Annexe 1 De werk- en ...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6BC816 Bijlage C Deel V - Veiligheid en gezondheid op de werf.pdfPDF
6BC816 Bijlage C Deel V Veiligheid Update.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6BC816 Bijlage C uitvoeringsmodaliteiten Deel B Bouw.pdfPDF
6BC816 Bijlage C uitvoeringsmodaliteiten Deel...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6BC816 - Bijlage C - Deel Z - Plannen.zipZIP
6BC816 - Bijlage C uitvoeringsmodaliteiten De...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6BC816-Bijl M-Milieueisen.docxDOC
6BC816-Bijl M-Milieueisen.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6BC816-Bijl V-Preventie&Veiligheid.docxDOC
6BC816-Bijl V-Preventie&Veiligheid.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6BC816-BijlW-VerklaringRusland.docxDOC
6BC816-BijlW-VerklaringRusland.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6BC816_CSCh_TRAVAUX_LC.pdfPDF
6BC816_CSCh_TRAVAUX_LC.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6BC816-OFFERTE_KW_WERKEN.docxPDF
6BC816-Erratum2-OFFERTE_KW_WERKEN.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6BC816-OFFRE_LC_TRAVAUX.docxPDF
6BC816-Erratum2-OFFRE_LC_TRAVAUX.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6BC816 - Annexe A – Métré.xlsxXLS
6BC816-Erratum-Annexe A-Bordereau de mesures ...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6BC816 - Annexe C Partie A - Modalité d'exécution - Exigences générales.pdfPDF
6BC816-Erratum-Annexe C-Partie A-Exigences gé...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6BC816 - Annexe C Partie D - Équipements Mécaniques.pdfPDF
6BC816-Erratum-Annexe C-Partie D-Équipements ...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6BC816 - Bijlage A - Meetstaat.xlsxXLS
6BC816-Erratum-Bijlage A-Meetstaat Leeg.xlsx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6BC816 Bijlage C uitvoeringsmod. Deel A Algemene Voorschriften.pdfPDF
6BC816-Erratum-Bijlage C-Deel A-Algemene Voor...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6BC816 Bijlage C uitvoeringsmodaliteiten Deel D Mechanica.pdfPDF
6BC816-Erratum-Bijlage C-Deel D-Mechanica.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u