Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Umowa ramowa na wdrożenie i utrzymanie scentralizowanego nadzoru nad instalacjami elektromechanicznymi i elektrycznymi stacji metra, premetra i zajezdni transportu publicznego Regionu Stołecznego Brukseli

Otwarty
Termin składania ofert
Pozostało 11 dni
14 września 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
DITP-DIOV BM CSC-BB i3358
Wartość
Nieujawnione
Lokalizacja
BE100, Belgium
Opublikowano
26 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

28 sierpnia 2026

Termin składania pytań

7 września 2026

Termin składania ofert

14 września 2026

Budżet
Nieujawnione
Czas trwania
5 miesiące
Lokalizacja
BE100
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

Accord-cadre pour la mise en oeuvre et maintenance d’une supervision centralisée des installations électromécaniques et électriques des stations métro, pré métro ou dépôts des transports en commun de la Région Bruxelles Capitale.

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

17 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Déclaration Ukraine-Russie (FR).docxDOC
Déclaration Ukraine-Russie (FR).docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

DITP-DIOV NOTE-A 100 FR-NL.zipZIP
DITP-DIOV NOTE-A 100 FR-NL.zip

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

I3358_Clauses Admin_Fr-Nl_clot.pdfPDF
I3358_Clauses Admin_Fr-Nl_clot.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

I3358 - Clauses techniques Fr-Nl.pdfPDF
I3358 - Clauses techniques Fr-Nl.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

I3358_DUME_ESPD_request_fr.zipZIP
I3358_DUME_ESPD_request_fr.zip

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

I3358 - Erratum 1 FR.docxDOC
I3358 - Erratum 1 FR.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

I3358 - Erratum 1 NL.docxDOC
I3358 - Erratum 1 NL.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

I3358 - Erratum 2_FR.pdfPDF
I3358 - Erratum 2_FR.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

I3358 - Erratum 2_NL.pdfPDF
I3358 - Erratum 2_NL.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

I3358 - Formulaires_formuliers Fr-Nl.pdfPDF
I3358 - Formulaires_formuliers Fr-Nl.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

I3358 - Formulaires_formuliers Fr-Nl_V2.xlsxXLS
I3358 - Formulaires_formuliers Fr-Nl_V2.xlsx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

I3358 - Formulaires_formuliers Fr-Nl_V3.xlsxXLS
I3358 - Formulaires_formuliers Fr-Nl_V3.xlsx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

I3358_UEA_ESPD_request_nl.zipZIP
I3358_UEA_ESPD_request_nl.zip

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

IT-normen BM NL.pdfPDF
IT-normen BM NL.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Normes IT BM FR.pdfPDF
Normes IT BM FR.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Verklaring Oekraïne-Rusland (NL).docxDOC
Verklaring Oekraïne-Rusland (NL).docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u