Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Dni otwarte opieki Wmo, wsparcia domowego i doradztwa dla młodzieży dla gminy Nissewaard od 01.01.2026

Otwarty
Termin składania ofert
Pozostało 1216 dni
31 grudnia 2029
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
575912
Wartość
Nieujawnione
Lokalizacja
Netherlands
Opublikowano
25 sierpnia 2026
Organizacja
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

10 lipca 2026

Termin składania pytań

24 grudnia 2029

Termin składania ofert

31 grudnia 2029

Budżet
Nieujawnione
Czas trwania
Nie określono
Lokalizacja
Netherlands
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

In de basisovereenkomst Wmo-Jeugd2026 worden afspraken tussen gemeente en aanbieder gemaakt over de randvoorwaarden waaraan een aanbieder moet voldoen om in Nissewaard ondersteuning te leveren onder de jeugdwet en/of Wet maatschappelijke ondersteuning vanaf 1 januari 2026. De basisovereenkomst wordt aangevuld met één of meer uitvoeringsovereenkomsten. Alleen partijen die zowel de basisovereenkomst als één of meer uitvoeringsovereenkomsten en de verwerkersovereenkomst hebben ondertekend mogen van
Finansowane przez UE

Uruchom analizę ryzyka

Zidentyfikuj potencjalne ryzyka, niespójności i sygnały ostrzegawcze we wszystkich dokumentach przetargowych. Uzyskaj szczegółowy raport ryzyka z poziomami dotkliwości i zaleceniami dotyczącymi ich ograniczania.

Zaloguj się

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • EU funding compliance required

Dokumenty

17 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

TN575912 - EF20 Aankondiging van een opdracht - Aankondiging publiceren 20260708...DOC
TN575912 - EF20 Aankondiging van een opdracht... -- 234.5 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Basisovereenkomst versie 1.3 _ 01-07-2026DOC
Basisovereenkomst versie 1.3 _ 01-07-2026 -- 409.6 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Bijlage 2a Dienstencatalogus versie 1.1 aangepaste jeugdproducten 1-1-2026DOC
Bijlage 2a Dienstencatalogus versie 1.1 aange... -- 570.6 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Bijlage 2b Inschrijfformulier 01-01-2026 versie 1.4DOC
Bijlage 2b Inschrijfformulier 01-01-2026 vers... -- 224.6 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Bijlage 4a Tabbladen tarifering versie 1.2DOC
Bijlage 4a Tabbladen tarifering versie 1.2 -- 339.6 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Bijlage 5 Kwaliteitskader versie 1.1DOC
Bijlage 5 Kwaliteitskader versie 1.1 -- 657.7 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Bijlage 6 Administratieprotocol WMO Jeugd berichtenverkeer v1.2DOC
Bijlage 6 Administratieprotocol WMO Jeugd ber... -- 423.5 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Bijlage III Akkoordverklaring versie 1.2DOC
Bijlage III Akkoordverklaring versie 1.2 -- 200.3 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Bijlage II Uniform Europees Aanbestedingsdocument_UEADOC
Bijlage II Uniform Europees Aanbestedingsdocu... -- 1.4 MB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Bijlage IV_Standaard Verwerkersovereenkomst Jeugdhulp en WmoDOC
Bijlage IV_Standaard Verwerkersovereenkomst J... -- 189.3 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Brief start van toetredingsproces OH Wmo - JeugdDOC
Brief start van toetredingsproces OH Wmo - Je... -- 285.4 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Organisatie formulier zorgaanbiedersDOC
Organisatie formulier zorgaanbieders -- 74.6 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Overzicht van benodigde stukken OH Wmo - JeugdDOC
Overzicht van benodigde stukken OH Wmo - Jeug... -- 314.6 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

uea_575912_20260708154903DOC
uea_575912_20260708154903 -- 492.1 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Uitvoeringsovereenkomst versie 1.2 _01-04-2024DOC
Uitvoeringsovereenkomst versie 1.2 _01-04-202... -- 353.9 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Veelgestelde vragen en contactgegevensDOC
Veelgestelde vragen en contactgegevens -- 259.1 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Verlengingsovereenkomst 2026 Nieuwe Toetreders voor de Open House Jeugdhulp en W...DOC
Verlengingsovereenkomst 2026 Nieuwe Toetreder... -- 231.7 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u