Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Zaproszenie do składania ofert na dostawę gorących posiłków w ramach programu posiłków szkolnych dla Gaelscoil Bhaile Munna 20015B

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
14 lipca 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
CM;20015B;0626
Wartość
€150,552
Lokalizacja
IE061, Ireland
Opublikowano
25 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

23 czerwca 2026

Termin składania pytań

7 lipca 2026

Termin składania ofert

14 lipca 2026

Budżet
€150,552
Czas trwania
36 miesiące
Lokalizacja
IE061
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

The Board of Management of Gaelscoil Bhaile Munna 20015B is seeking proposals for the provision of Cold Lunch Meals under the School Meals Scheme through the Department of Social Protection (DSP) and is dependent on the level of DSP funding approved for each academic year. The School intends to facilitate the availability of this service each day of the school year for 164 students. The school calendar will be furnished to the Successful Tenderer at the start of each academic year.

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

3 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Contract Notice PDFPDF
8487405_contract_notice.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

CFT - Cold Meals- Gaelscoil Bhaile Munna 20015B.docxDOC
CFT - Cold Meals- Gaelscoil Bhaile Munna 2001...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

TRD - Cold Meals- Gaelscoil Bhaile Munna 20015B.docxDOC
TRD - Cold Meals- Gaelscoil Bhaile Munna 2001...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u