Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Umowa ramowa na dostawę i naprawę świateł taksometrów dla postojów taksówek w Gandawie

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
26 sierpnia 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
Mobiliteitsbedrijf Stad Gent - MB 01/2026
Wartość
Nieujawnione
Lokalizacja
BE234, Belgium
Opublikowano
25 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

26 czerwca 2026

Termin składania pytań

19 sierpnia 2026

Termin składania ofert

26 sierpnia 2026

Budżet
Nieujawnione
Czas trwania
48 miesiące
Lokalizacja
BE234
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

OPGELET! Vragen via het forum zullen niet beantwoord worden tussen 17 juli en 26 juli wegens collectieve sluiting. De opdracht betreft een raamovereenkomst voor het technisch optimaliseren, produceren, leveren, opslaan en herstellen van taxilichten voor standplaatstaxi’s met een Gentse machtiging. Het gaat om een verderzetting van het bestaande Gentse model (met eventuele technische verbeteringen), met een initiële productie van 220 taxilichten, levering in fases en bijkomende bestellingen en h

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

4 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

2D_Tekening_Taxi Kap Gent_NOFRAME.pdfPDF
2D_Tekening_Taxi Kap Gent_NOFRAME.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Bestek 'Raamovereenkomst voor het leveren en herstellen van taxilichten voor sta...PDF
Bestek 'Raamovereenkomst voor het leveren en ...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Offerteformulier.docxDOC
Offerteformulier.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u