Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Projektowanie i wykonanie obiektu budowlanego położonego przy chaussée de Wavre 188 oraz komercjalizacja mieszkań subsydiowanych wynikających z ww. obiektu.

Otwarty
Termin składania ofert
Pozostało 53 dni
26 października 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
2026-012
Wartość
€1,586,238
Lokalizacja
BE100, Belgium
Opublikowano
26 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

27 maja 2026

Termin składania pytań

19 października 2026

Termin składania ofert

26 października 2026

Budżet
€1,586,238
Czas trwania
4 miesiące
Lokalizacja
BE100
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

Niniejsza umowa obejmuje przeniesienie pełnej własności nieruchomości przeznaczonej pod budowę obiektu na rzecz wykonawcy lub członka jego konsorcjum, który podejmuje się, na własne ryzyko, zaprojektowania i wykonania robót budowlanych, a także komercjalizacji mieszkań subsydiowanych wynikających z ww. obiektu, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (ograniczenie ceny sprzedaży mieszkań, warunki dostępu do mieszkań subsydiowanych).

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

6 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

2026-012_CSC_FRPDF
2026-012_CSC_FR.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

2026-012_CSC_NLPDF
2026-012_CSC_NL.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

2026-012_FO_FRPDF
2026-012_FO_FR.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

2026-012_FO_NLPDF
2026-012_FO_NL.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

plans_sit_droit_compressedPDF
plans_sit_droit_compressed.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u