Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

„Remont istniejącego szybu windowego wraz z dostawą, montażem i uruchomieniem nowego dźwigu szpitalnego o udźwigu 1600 kg w Pawilonie I Szpitala Specjalistycznego w Prabutach sp. z o.o.”

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
27 lipca 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Budownictwo
Numer Referencyjny
2026/BZP 00336038/01
Wartość
Nieujawnione
Lokalizacja
Pomorskie, Polska
Opublikowano
26 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

10 lipca 2026

Termin składania pytań

20 lipca 2026

Termin składania ofert

27 lipca 2026

Prawdopodobieństwo wygranejPRO
🔒
Uaktualnij do Professional
Zobacz szacowane prawdopodobieństwo wygranej na podstawie danych historycznych.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Analiza sektoraPRO
🔒
Odblokuj analizę sektora
Zobacz średnie ceny zwycięskie, poziomy konkurencji i trendy rynkowe.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Budżet
Nieujawnione
Czas trwania
Nie określono
Lokalizacja
Pomorskie
Typ
Budownictwo
Benchmark rynkowy
Śr. cena wygrywająca
€12,641,706
Śr. liczba ofert
0.1
Konkurencja
Niska
Zwycięzcy MŚP
86%
133,693 przeanalizowanych zamówień

Oryginalny Opis Przetargu

„Remont istniejącego szybu windowego wraz z dostawą, montażem i uruchomieniem nowego dźwigu szpitalnego o udźwigu

Uruchom analizę ryzyka

Zidentyfikuj potencjalne ryzyka, niespójności i sygnały ostrzegawcze we wszystkich dokumentach przetargowych. Uzyskaj szczegółowy raport ryzyka z poziomami dotkliwości i zaleceniami dotyczącymi ich ograniczania.

Zaloguj się

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

12 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Notice PDFPDF
08dede68-a0a4-ea57-ebd1-6500012ab64a.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik 3b_ZP_9_26_do SWZ.Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu z art. 7 ...DOC
Załącznik 3b_ZP_9_26_do SWZ.Oświadczenie o n... -- 45.4 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załacznik_nr_1_ZP_9_26_Formularz _Ofertowy.docDOC
Załacznik_nr_1_ZP_9_26_Formularz _Ofertowy.do... -- 94.5 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 2 ZP 9 26 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.DOCXDOC
Załącznik nr 2 ZP 9 26 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWI... -- 27.0 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik nr 3a_ZP_9_26_ do SWZ.- Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu z ar...DOC
Załącznik nr 3a_ZP_9_26_ do SWZ.- Oświadczeni... -- 47.7 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Zalacznik-nr-3 do SWZ ZP 9 26 oswiadczenie-o-braku-podstaw-do-wykluczenia-i-o-sp...DOC
Zalacznik-nr-3 do SWZ ZP 9 26 oswiadczenie-o-... -- 16.3 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Zalacznik-nr-4 do SWZ ZP 9 26 oswiadczenie-dot.przynaleznosci-lub-braku-przynale...DOC
Zalacznik-nr-4 do SWZ ZP 9 26 oswiadczenie-do... -- 16.7 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Zalacznik nr 5 do SWZ ZP 9 26 Zobowiązanie innego podmiotu do udostepnienia niez...DOC
Zalacznik nr 5 do SWZ ZP 9 26 Zobowiązanie in... -- 14.1 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Zalacznik-nr-6 do SWZ ZP 9 26 Wykaz-osob.docxDOC
Zalacznik-nr-6 do SWZ ZP 9 26 Wykaz-osob.docx -- 15.7 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

załacznik nr 7 Projekt umowy.pdfPDF
załacznik nr 7 Projekt umowy.pdf -- 293.2 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Ogłoszenie o zamówieniu.pdfPDF
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

SWZ_ZP_9_26.pdfPDF
SWZ_ZP_9_26.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u