Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

ZAMÓWIENIE PUBLICZNE NA DOSTAWĘ, EKSPLOATACJĘ I UTRZYMANIE ZINTEGROWANEGO SYSTEMU TELEMATYCZNEGO, MONITOROWANIA FLOTY I POBIERANIA DANYCH

Otwarty
Termin składania ofert
Pozostało 5 dni
8 września 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
26/2793
Wartość
Nieujawnione
Lokalizacja
BE100, Belgium
Opublikowano
26 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

15 lipca 2026

Termin składania pytań

1 września 2026

Termin składania ofert

8 września 2026

Budżet
Nieujawnione
Czas trwania
4 miesiące
Lokalizacja
BE100
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

Le présent cahier des charges a pour objet la mise à disposition, l’exploitation et la maintenance d’un système de télématique embarquée, de suivi de flotte et de téléchargement des données tachygraphiques. La flotte se compose de ± 780 véhicules dont 430 poids lourds. Ils sont de type camions de collecte, utilitaires légers, véhicules de service, balayeuses, … Le système devra permettre notamment : • le suivi et la géolocalisation des véhicules, • la collecte et l’analyse des données techniqu

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

5 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

26-2793 - 2 - CSC FR.docxDOC
26-2793 - 2 - CSC FR.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

26-2793 - 2 - CSC NL.docxDOC
26-2793 - 2 - CSC NL.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

ESPD_request_FR.pdfPDF
espd-request-2d1556e0-10e7-44e7-8e45-95fa802c...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

ESPD_request_NL.pdfPDF
espd-request-2d1556e0-10e7-44e7-8e45-95fa802c...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u