Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

OGŁOSZENIE O PRZETARGU NA DOSTAWĘ RÓŻNYCH PRODUKTÓW ŻYWNOŚCIOWYCH DLA SZPITALA OGÓLNEGO W GIANNITSON

Otwarty
Termin składania ofert
Pozostało 2 dni
4 września 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
26PROC019539993
Wartość
€265,307
Lokalizacja
EL524, Greece
Opublikowano
25 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

29 lipca 2026

Termin składania pytań

28 sierpnia 2026

Termin składania ofert

4 września 2026

Budżet
€265,307
Czas trwania
12 miesiące
Lokalizacja
EL524
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 22/2026 ΔΙΕΘΝΗ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (CPV 15800000-6) ΜΕ ΑΡΙΘΜΟ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ 503011 ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΘΕΙΣΑΣ ΔΑΠΑΝΗΣ 300.000,00€ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ ΤΟΥ ΦΠΑ) ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΓΙΑ ΕΝΑ (1) ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΤΟΣ.

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

2 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Πλατφόρμα υποβολής προσφορώνDOC

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Διακήρυξη 26PROC019539993 (PDF)PDF
26PROC019539993.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u