Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

BE3879F – Zapytanie ofertowe na umowę ramową z jednym dostawcą na świadczenie usług zwalczania szkodników i usług pokrewnych dla Uniwersytetu w Galway

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
13 lipca 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
BE3879F
Wartość
€130,000
Lokalizacja
IE, Ireland
Opublikowano
26 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

10 czerwca 2026

Termin składania pytań

6 lipca 2026

Termin składania ofert

13 lipca 2026

Budżet
€130,000
Czas trwania
48 miesiące
Lokalizacja
IE
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

The University of Galway and Shannon College of Hotel Management have an ongoing requirement for Pest Control and Related Services. The service will also be required in satellite locations. The service provider will be required to provide: • Maintenance of Pest Control equipment. • Routine inspections and follow-up-calls. • In-hour and out-of-hour emergency call out services. Additional services to include insecticidal treatment, removal of feral cats and birds and removal of bird droppings and

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

6 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Contract Notice PDFPDF
8376911_contract_notice.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

BE3879F-UG-Appendix 2 Pricing Schedule.xlsxXLS
BE3879F-UG-Appendix 2 Pricing Schedule.xlsx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

BE3879F-UG-RFT.pdfPDF
BE3879F-UG-RFT.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

BE3879F-UG-TRD.docxDOC
BE3879F-UG-TRD.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

ESPD - EO Guidance.pdfPDF
ESPD - EO Guidance.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

espdRequest-8376911.pdfPDF
espdRequest-8376911.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u