Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Rewitalizacja zieleni w Pozlovicach, obszar Větrník i pielęgnacja drzew w gminie

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
29 lipca 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
N006/26/V00022127
Wartość
€1,600,000
Lokalizacja
CZ072, Czechia
Opublikowano
25 sierpnia 2026
Organizacja
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

15 lipca 2026

Termin składania pytań

22 lipca 2026

Termin składania ofert

29 lipca 2026

Budżet
€1,600,000
Czas trwania
Nie określono
Lokalizacja
CZ072
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

Předmětem veřejné zakázky na služby je obnova zeleně v intravilánu i extravilánu Městyse Pozlovice, která se nacházejí na vybraných plochách veřejné a krajinné zeleně. Výměra regenerovaného území je 2,271 ha (22 710 m²). Projekt je rozdělen na dvě části, z nichž první část řeší komplexně území lokality Větrník, která je lokalizována v severní části katastru podél komunikace a naučné stezky Pod Starým Světlovem. Druhou část tvoří 12 lokalit, jež jsou situovány převážně v intravilánu městyse, kde

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

2 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Výzva k podání nabídky.pdfPDF
Výzva k podání nabídky.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Zadávací dokumentace.zipZIP
Zadávací dokumentace.zip

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u