Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Umowa ramowa z jednym wykonawcą na świadczenie symulacji ratownictwa medycznego przed szpitalnego dla Cork Education and Training Board – Cork College of FET

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
4 sierpnia 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
8503980
Wartość
€750,000
Lokalizacja
IE, Ireland
Opublikowano
26 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

30 czerwca 2026

Termin składania pytań

28 lipca 2026

Termin składania ofert

4 sierpnia 2026

Budżet
€750,000
Czas trwania
48 miesiące
Lokalizacja
IE
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

The Contracting Authority proposes to engage in a competitive process for the establishment of a Single Party Framework Agreement for The Provision of an Ambulance Pre-Hospital Emergency Care Simulation to Cork ETB, Cork College of FET. The initial contract is for The Provision of one (1) Ambulance Pre-Hospital Emergency Care Simulation to Cork ETB, Cork College of FET – Morrison’s Island Campus, Morrison’s Island, Cork City T12H685. Cork College of FET seeks the design, manufacture, supply, del

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

8 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Contract Notice PDFPDF
8503980_contract_notice.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Appendix 2_Pricing Schedule.xlsxXLS
Appendix 2_Pricing Schedule.xlsx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Appendix 3_Tender Response Document.docxDOC
Appendix 3_Tender Response Document.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Appendix 4A_Framework Agreement Terms and Conditions.pdfPDF
Appendix 4A_Framework Agreement Terms and Con...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Appendix 4B_Contract Terms and Conditions.pdfPDF
Appendix 4B_Contract Terms and Conditions.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Appendix 4C_Confidentiality Agreement .pdfPDF
Appendix 4C_Confidentiality Agreement .pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Appendix 5_Floor Plan.pdfPDF
Appendix 5_Floor Plan.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

CFT Ambulance Pre-Hospital Emergency Care Simulation CETB.pdfPDF
CFT Ambulance Pre-Hospital Emergency Care Sim...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u