Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Realizacja działań ochronnych z wykorzystaniem podejścia Natura Communities, ze szczególnym uwzględnieniem zwalczania rododendronów oraz planowania i wdrażania odbudowy siedlisk torfowiskowych w North Donegal

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
29 lipca 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
LIFE IP IPE/IE/000002/CAO38/NC_ N Donegal_SIIF
Wartość
€850,000
Lokalizacja
IE, Ireland
Opublikowano
26 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

24 czerwca 2026

Termin składania pytań

22 lipca 2026

Termin składania ofert

29 lipca 2026

Budżet
€850,000
Czas trwania
39 miesiące
Lokalizacja
IE
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

This Call for Tender (CfT) seeks the provision of services to implement measures as part of a multi-actor, community-embedded ecosystem restoration programme. Building on pilot projects (2021–2025) in Galway, Mayo, and Donegal, the contractor will focus on delivering peatland restoration whilst also building local capacity to address pressures and threats to peatland habitats—including invasive species such as Rhododendron ponticum — within the North Donegal region, the Cloghernagore Bog and Gle

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

3 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Contract Notice PDFPDF
8439155_contract_notice.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

CFT CA038_NC_NDonegal_SIIF_FINAL.pdfPDF
CFT CA038_NC_NDonegal_SIIF_FINAL.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

TRD CA038_NC_ North Donegal_SIIF_FINAL.docxDOC
TRD CA038_NC_ North Donegal_SIIF_FINAL.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u