Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Publiczne postępowanie europejskie w sprawie nauczania języków dla nowo przybyłych Gmina Horst aan de Maas

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
12 sierpnia 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
599063
Wartość
Nieujawnione
Lokalizacja
Limburg, Netherlands
Opublikowano
25 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

3 lipca 2026

Termin składania pytań

5 sierpnia 2026

Termin składania ofert

12 sierpnia 2026

Budżet
Nieujawnione
Czas trwania
Nie określono
Lokalizacja
Limburg
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

De gemeente houdt een openbare Europese aanbesteding conform de Aanbestedingswet omdat de geraamde waarde ruim over de Europese aanbestedingsgrens uit gaat. De wens is om een overeenkomst aan te gaan met een partij waar een langdurige relatie mee kan worden opgebouwd.
Finansowane przez UE

Uruchom analizę ryzyka

Zidentyfikuj potencjalne ryzyka, niespójności i sygnały ostrzegawcze we wszystkich dokumentach przetargowych. Uzyskaj szczegółowy raport ryzyka z poziomami dotkliwości i zaleceniami dotyczącymi ich ograniczania.

Zaloguj się

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • EU funding compliance required

Dokumenty

5 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

TN599063 - EF20 Aankondiging van een opdracht - Aankondiging publiceren 20260701...DOC
TN599063 - EF20 Aankondiging van een opdracht... -- 199.5 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

2024 Infobrief voor ondernemers, waardebepaling Social Return on Investment (2)DOC
2024 Infobrief voor ondernemers, waardebepali... -- 210.3 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Aanbestedingsleidraad taalonderwijs inburgeraars in de gemeente Horst aan de Maa...DOC
Aanbestedingsleidraad taalonderwijs inburgera... -- 665.4 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

algemene-inkoopvoorwaarden 2026DOC
algemene-inkoopvoorwaarden 2026 -- 350.7 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

uea_599063_20260701141859DOC
uea_599063_20260701141859 -- 575.8 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u