Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Przebudowa pomieszczeń administracyjnych na bunkier brachyterapii wysokiej dawki (HDR) – wykończenie włazu – BD33/34 N91/00 w Campus Gasthuisberg

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
28 sierpnia 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
PPP0WC-781/6609/P8902 TE011483.P10
Wartość
Nieujawnione
Lokalizacja
BE242, Belgium
Opublikowano
25 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

9 lipca 2026

Termin składania pytań

21 sierpnia 2026

Termin składania ofert

28 sierpnia 2026

Budżet
Nieujawnione
Czas trwania
Nie określono
Lokalizacja
BE242
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

Binnen de dienst Radiotherapie Oncologie worden HDR (High Dose Rate) bestralingen vandaag uitgevoerd in een tijdelijke bunker uit 2011. Deze infrastructuur beschikt over beperkte afmetingen en onvoldoende technische mogelijkheden, waardoor ze niet langer beantwoordt aan de huidige klinische vereisten noch aan de toekomstgerichte noden van de dienst. Deze opdracht omvat het luik afwerking binnen het kader van een volledige verbouwing van de bestaande administratieve ruimten tot een nieuwe, volwa

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

1 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u