Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Usługa zorganizowania i przeprowadzenia szkoleń z 3 tematów w formie online.

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
2 kwietnia 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Usługi
Numer Referencyjny
2026/BZP 00166295/01
Wartość
Nieujawnione
Lokalizacja
Zachodniopomorskie, Polska
Opublikowano
25 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

23 marca 2026

Termin składania pytań

26 marca 2026

Termin składania ofert

2 kwietnia 2026

Prawdopodobieństwo wygranejPRO
🔒
Uaktualnij do Professional
Zobacz szacowane prawdopodobieństwo wygranej na podstawie danych historycznych.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Analiza sektoraPRO
🔒
Odblokuj analizę sektora
Zobacz średnie ceny zwycięskie, poziomy konkurencji i trendy rynkowe.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Budżet
Nieujawnione
Czas trwania
3 miesiące
Lokalizacja
Zachodniopomorskie
Typ
Usługi
75
Ocena Jakości/100
Dobra
Benchmark rynkowy
Śr. cena wygrywająca
€71,802
Śr. liczba ofert
0.4
Konkurencja
Niska
Zwycięzcy MŚP
53%
6,312 przeanalizowanych zamówień

Oryginalny Opis Przetargu

Usługa zorganizowania i przeprowadzenia szkoleń z 3 tematów w formie online.
Finansowane przez UE

Uruchom analizę ryzyka

Zidentyfikuj potencjalne ryzyka, niespójności i sygnały ostrzegawcze we wszystkich dokumentach przetargowych. Uzyskaj szczegółowy raport ryzyka z poziomami dotkliwości i zaleceniami dotyczącymi ich ograniczania.

Zaloguj się

Strategia wygrywania

Analiza AI wymagań, szans i wyzwań tego przetargu. Otrzymaj strategiczne wskazówki zwiększające prawdopodobieństwo wygranej.

60%
Szacowane prawdopodobieństwo wygraniaUmiarkowane dopasowanie

Niniejsze zapytanie ofertowe wymaga dostarczenia szkoleń online z trzech tematów. Biorąc pod uwagę brak określonych kryteriów oceny i szczegółowych wymagań, kluczowe będzie silne skupienie się na wykazaniu jasnej wartości, solidnych możliwości dostarczania szkoleń online oraz konkurencyjnych cenach. Proaktywne zaangażowanie i dobrze ustrukturyzowana oferta, odpowiadająca na potencjalne potrzeby dorozumiane, będą kluczowymi wyróżnikami.

Kluczowe komunikaty zwycięskie

Dostarczanie angażujących szkoleń online: Oferujemy angażujące i skuteczne rozwiązania szkoleniowe online dostosowane do Państwa potrzeb.

Sprawdzone doświadczenie w dostarczaniu szkoleń wirtualnych: Nasi doświadczeni trenerzy i solidna platforma zapewniają płynne i skuteczne doświadczenia szkoleniowe online.

Partnerstwo oparte na wartości: Oferujemy konkurencyjne ceny i zaangażowanie w przekraczanie oczekiwań, zapewniając maksymalny zwrot z inwestycji.

Kluczowe szanse
Brak określonych kryteriów oceny pozwala na elastyczne strukturyzowanie oferty w celu podkreślenia mocnych stron.
Możliwość zdefiniowania i zaprezentowania lepszych metodologii i technologii szkoleń online.
Potencjalna przewaga konkurencyjna dzięki proaktywnemu wyjaśnianiu wszelkich niejasności w dokumentach przetargowych.
Krótki czas trwania (3 miesiące) sugeruje potrzebę zwinnego i efektywnego świadczenia usług.
Kluczowe wyzwania
Brak określonych kryteriów oceny utrudnia ustalenie priorytetów dla elementów oferty.

Załóż zrównoważoną ocenę, koncentrując się na cenie, zdolnościach technicznych (doświadczenie trenera, metoda dostarczania) i ogólnej wartości. Ustrukturyzuj ofertę tak, aby wyróżniała się we wszystkich tych obszarach, kładąc nacisk na jasność i kompleksowość.

Brak szczegółów dotyczących 3 tematów szkoleń wymaga elastycznego i adaptacyjnego podejścia.

Zaproponuj ramy identyfikacji tematów i opracowania programu nauczania, które wykazują zdolność adaptacji i wiedzę w szerokim zakresie potencjalnych przedmiotów. Podkreśl zdolność do szybkiego wdrażania i szkolenia z nowych tematów.

Wysoka konkurencja jest prawdopodobna ze względu na otwarty charakter przetargu i wspólny kod CPV.

Skup się na wyraźnych wyróżnikach w ofercie, takich jak innowacyjne techniki dostarczania szkoleń online, wyjątkowe kwalifikacje trenerów lub lepszy system zarządzania nauczaniem (LMS).

Brak informacji o wymogach kwalifikacyjnych, technicznych i finansowych wymaga proaktywnego podejścia w celu zapewnienia zgodności.

Dokładnie przejrzyj SWZ i formularz oferty pod kątem wszelkich dorozumianych wymagań. Przygotuj dokumentację dla wszystkich standardowych kryteriów kwalifikacyjnych, technicznych i finansowych, aby złożyć ją niezwłocznie, jeśli zostanie o to poproszone.

Profil idealnego oferenta
Specjalistyczny dostawca szkoleń online z udokumentowanym doświadczeniem w dostarczaniu angażujących i skutecznych wirtualnych doświadczeń edukacyjnych. Idealny oferent posiada doświadczonych trenerów, solidną platformę online oraz zdolność do szybkiego adaptowania się do potencjalnie nieokreślonych tematów szkoleń. Powinien być również konkurencyjny cenowo i zdolny do wykazania wartości wykraczającej poza podstawową usługę.
Kluczowe wymagania
Organizacja i realizacja szkoleń online z 3 tematów
Zgodność z obowiązkowymi podstawami wykluczenia (jeśli zostaną ujawnione później)
Złożenie Formularza Oferty (Załączniki.docx)
Szczegóły cenowe
Doświadczenie trenera
Kluczowe wyróżniki
Demonstrowana innowacyjność w angażowaniu uczestników szkoleń online (np. grywalizacja, symulacje interaktywne).
Wyjątkowe profile trenerów ze specjalistyczną wiedzą dotyczącą szerokiego zakresu potencjalnych tematów.
Bardzo intuicyjna i przyjazna dla użytkownika platforma e-learningowa, która poprawia doświadczenie uczestników.
Jasna i przekonująca propozycja wartości, która wykracza poza podstawowe świadczenie usług, być może obejmując wsparcie poszkoleniowe lub pomiar wpływu.
Możliwości w zakresie wartości społecznej
Chociaż zaznaczono 'Aspekty społeczne: Nie', rozważ subtelne podkreślenie, w jaki sposób Państwa programy szkoleniowe mogą pośrednio przyczynić się do rozwoju siły roboczej i podnoszenia kwalifikacji w regionie, zgodnie z szerszą misją Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Na przykład: 'Nasze programy szkoleniowe mają na celu zwiększenie zatrudnialności uczestników i przyczynienie się do rozwoju lokalnej gospodarki.'
Obszary fokusowe oferty
Cena

Zaproponuj konkurencyjną i przejrzystą strukturę cenową. Jasno wyszczególnij koszty i wykaż stosunek jakości do ceny. Rozważ opcje cenowe stopniowane, jeśli jest to wykonalne.

Zdolności techniczne (doświadczenie trenera i metoda dostarczania)

Zaprezentuj kwalifikacje i doświadczenie swoich trenerów, podkreślając ich zdolność do dostarczania angażujących treści online. Szczegółowo opisz funkcje swojej platformy online, jej niezawodność i doświadczenie użytkownika. Przedstaw studia przypadków lub referencje dotyczące udanych szkoleń online.

Ogólna wartość/jakość

Podkreśl jakość doświadczenia edukacyjnego, skuteczność wyników szkoleniowych i ogólny profesjonalizm Państwa usług. Wyróżnij wszelkie unikalne metodologie lub podejścia, które zapewniają zaangażowanie uczestników i utrwalanie wiedzy.

Rekomendacje7
Dokładnie przeanalizuj SWZ i załączniki
KrytycznyDuży nakład

Dokładnie przeanalizuj 'SWZ_24_ASt 23.03.2026 r..pdf' i '24_ASt_Załączniki.docx' pod kątem wszelkich dorozumianych wymagań, niuansów lub specyficznych instrukcji formatowania. Zwróć szczególną uwagę na formularz oferty pod kątem wszystkich wymaganych pól.

Zapewnia pełną zgodność i zapobiega dyskwalifikacji.
Załóż zrównoważoną ocenę i wyróżnij się we wszystkich aspektach
KrytycznyDuży nakład

Ponieważ kryteria oceny nie są określone, przygotuj ofertę, która wyróżnia się ceną, zdolnościami technicznymi (doświadczenie trenera, platforma online) i ogólną jakością usług. Takie podejście 'wszechstronne' maksymalizuje szanse niezależnie od ostatecznego wagowania.

Zwiększa prawdopodobieństwo wygranej, uwzględniając wszystkie potencjalne czynniki oceny.
Podkreśl doświadczenie w dostarczaniu szkoleń online i innowacyjność
WysokiŚredni nakład

Podkreśl mocne strony swojej firmy w zakresie dostarczania szkoleń online. Zaprezentuj funkcje swojej platformy, metodologie trenerów dotyczące angażowania online oraz wszelkie innowacyjne podejścia do nauki wirtualnej.

Wyróżnia oferenta na tle mniej wyspecjalizowanych konkurentów.
Proaktywnie szukaj wyjaśnień w przypadku niejasności
WysokiŚredni nakład

Jeśli po wstępnej analizie jakiekolwiek wymagania lub oczekiwania pozostają niejasne (np. charakter 3 tematów, specyficzne wymagania techniczne dotyczące dostarczania online), należy złożyć formalne wnioski o wyjaśnienie do zamawiającego na długo przed terminem.

Zmniejsza ryzyko błędnej interpretacji i wykazuje staranność.
Subtelnie przedstaw szkolenie jako rozwój siły roboczej
ŚredniMały nakład

Nawet jeśli zaznaczono 'Aspekty społeczne: Nie', subtelnie powiąż swoje usługi szkoleniowe z szerszymi celami rozwoju siły roboczej i wkładu gospodarczego, zgodnie z misją Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Odpowiada podstawowym celom zamawiającego.
Przygotuj się na standardowe wymogi kwalifikacyjne i finansowe
WysokiŚredni nakład

Spodziewaj się oceny standardowych wymogów kwalifikacyjnych, technicznych i finansowych. Miej gotową całą niezbędną dokumentację (rejestracja firmy, sprawozdania finansowe, ubezpieczenie itp.) do złożenia.

Zapobiega problemom w ostatniej chwili i zapewnia płynny proces składania oferty.
Opracuj elastyczne podejście do tematów szkoleń
ŚredniŚredni nakład

Ponieważ 3 tematy nie są określone, przedstaw proces, w jaki sposób identyfikowałbyś, opracowywał i dostarczał szkolenia z dowolnego przedmiotu, podkreślając swoją zdolność adaptacji i wiedzę merytoryczną.

Wykazuje zdolność do zaspokojenia różnorodnych potrzeb.
Pozycjonowanie konkurencyjne
Pozycjonuj swoją ofertę jako najbardziej niezawodnego i skutecznego partnera w dostarczaniu wysokiej jakości szkoleń online, podkreślając swoje sprawdzone metodyki i doświadczonych trenerów w przeciwieństwie do ogólnych dostawców usług. Podkreśl wszelkie unikalne funkcje swojej platformy online, które poprawiają doświadczenie użytkownika i wyniki nauczania.

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Dokumenty

4 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Notice PDFPDF
08de88c0-ac50-ca44-056e-e50001aa9879.pdf

Niniejszy dokument to ogłoszenie o zamówieniu dotyczące organizacji i przeprowadzenia szkoleń online z 3 tematów przez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie.

24_ASt_Załączniki.docxDOC
24_ASt_Załączniki.docx

Niniejszy dokument zawiera formularz oferty przetargowej na organizację i przeprowadzenie szkoleń online z trzech tematów, wymagający od oferentów podania szczegółów dotyczących cen, doświadczenia trenera oraz klauzul społecznych.

SWZ_24_ASt 23.03.2026 r..pdfPDF
SWZ_24_ASt 23.03.2026 r..pdf

Niniejszy dokument zawiera Specyfikację Warunków Zamówienia (SWZ) na organizację i przeprowadzenie szkoleń online z 3 tematów, wydaną przez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie.

Zmiana ogłoszenia / Notice ChangePDF
notice_change_08de8a6d-6cfb-9500-056e-e50001a...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

75
Dobra

Ocena Jakości Przetargu

This tender for online training services is generally well-structured, with clear documentation and EU funding noted. However, it lacks specific evaluation criteria and details on financial requirements, impacting its overall completeness and practicality.

Szczegółowy Wynik

Zgodność z przepisami75/100

The tender adheres to general legal compliance by providing a CPV code, specifying the contracting authority, and indicating EU funding. The procedure is not explicitly defined beyond 'None', which is unusual but not necessarily a violation if internal procedures are followed. The deadline is relatively short, but within typical bounds for this type of service. No disputes are reported.

Przejrzystość80/100

The title and description clearly state the service required: organizing and conducting online training on 3 topics. The attached documents (SWZ and offer form) are expected to provide further detail. However, the absence of specified evaluation criteria is a significant clarity issue.

Missing evaluation criteria
Kompletność70/100

Basic information such as title, reference, organization, and deadline is present. The contract duration is specified. However, the estimated value is not disclosed, and crucial details regarding eligibility, technical, and financial requirements are missing from the extracted information, suggesting they are likely within the attached documents but not summarized here.

Estimated value not disclosed
Missing eligibility requirements
Uczciwość85/100

The tender is marked as 'E-Procurement', suggesting a fair and accessible process. The value is not disclosed, which can sometimes be a concern, but the overall structure appears standard. The lack of specific evaluation criteria could be perceived as less fair if not detailed in the SWZ.

Praktyczność65/100

The tender is active and has a clear submission deadline. The contract duration is short (3 months). However, the lack of explicit mention of e-submission (though implied by 'E-Procurement') and the absence of financing information beyond 'EU Funded' reduce practicality. The contract start date is also not specified.

No e-submission explicitly mentioned
Financing information limited
Spójność danych90/100

Key fields like title, reference, organization, and deadline are populated. The dates are logical, and there are no reported suspensions or disputes. The CPV code and NUTS code are provided.

Zrównoważony rozwój50/100

The tender mentions 'EU Funded' and 'Społecznego Plus (EFS+)' which indicates a social aspect. However, there are no explicit mentions of green procurement, innovation, or specific social clauses beyond what might be in the full documents.

No explicit green procurement criteria
No explicit innovation focus

Mocne strony

Clear title and description of services
EU Funded status indicated
E-Procurement enabled
Relevant CPV and NUTS codes provided
Tender documents are available

Wątpliwości

Estimated value not disclosed
Missing specific evaluation criteria
Eligibility, technical, and financial requirements not detailed in summary
Limited sustainability criteria mentioned

Rekomendacje

1. Clarify evaluation criteria within the tender notice or SWZ.
2. Disclose the estimated value of the contract.
3. Provide more specific details on sustainability and social aspects if applicable.

Podgląd oceny AI

Zarejestruj się, aby zobaczyć pełne wymagania i analizę

Pełna analiza oceny jakości
Szczegółowy rozkład ocen cząstkowych
Mocne strony i obawy – informacje
Rekomendacje strategiczne

Karta kredytowa nie jest wymagana • Konfiguracja w 2 minuty

Dodaj do pipeline'u