Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Inspekcja stanu pali w Machaire Rabhartaigh, Ailt an Chorráin i na Machaire Rabhartaigh – Rada Hrabstwa Donegal

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
18 sierpnia 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
8765925
Wartość
Nieujawnione
Lokalizacja
Lifford, Ireland
Opublikowano
24 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

31 lipca 2026

Termin składania pytań

11 sierpnia 2026

Termin składania ofert

18 sierpnia 2026

Budżet
Nieujawnione
Czas trwania
1 miesiące
Lokalizacja
Lifford
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

Donegal County Council is seeking to appoint a competent dive contractor to carry out a survey including ultra sonic thickness measure measurements of piles at Machaire Rabhartaigh, Ailt an Chorráin and Árainn Mhór piers in county Donegal.

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

9 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

2 Quotation Response Document (QRD) 2025 (1).docxDOC
2 Quotation Response Document (QRD) 2025 (1)....

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Contract Notice PDFPDF
8765925_contract_notice.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

AF1 - Pile Survey - CR152945.pdfPDF
AF1 - Pile Survey - CR152945.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Appendix-B2-Certificate-of-Satisfactory-Project-Execution.docxDOC
Appendix-B2-Certificate-of-Satisfactory-Proje...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Arranmore Layout.pdfPDF
Arranmore Layout.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Burtonport Layout.pdfPDF
Burtonport Layout.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Magheroarty Layout.pdfPDF
Magheroarty Layout.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Pier Pile Survey 2026 Prelim Safety and Health Plan.docxDOC
Pier Pile Survey 2026 Prelim Safety and Healt...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Pile Condition Survey 2026 RFQ Machaire Rabhartaigh, Ailt an Chorráin and Árrain...PDF
Pile Condition Survey 2026 RFQ Machaire Rabha...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u