Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

SI-2609 Wsparcie w realizacji Krajowej Strategii Rekreacji na świeżym powietrzu

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
27 lipca 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
SI-2609
Wartość
€150,000
Lokalizacja
IE, Ireland
Opublikowano
24 sierpnia 2026
Organizacja
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

18 czerwca 2026

Termin składania pytań

20 lipca 2026

Termin składania ofert

27 lipca 2026

Budżet
€150,000
Czas trwania
24 miesiące
Lokalizacja
IE
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

To effectively deliver on its leadership responsibilities under The National Outdoor Recreation Strategy (NORS), Sport Ireland requires specialist external support services to provide strategic, technical, and operational assistance across the programme of work. The contracted service provider will work closely with Sport Ireland Outdoors staff to ensure timely and quality delivery of the actions assigned to Sport Ireland under the Strategy. This contract will support three core deliverables of

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

4 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Contract Notice PDFPDF
8444024_contract_notice.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Clarifications 01072026.xlsxXLS
Clarifications 01072026.xlsx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Clarifications 08072026.xlsxXLS
Clarifications 08072026.xlsx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

SI-2609 NORS Tender Documents.zipZIP
SI-2609 NORS Tender Documents.zip

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u