Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Renowacja boiska ze sztuczną nawierzchnią/lodowiska 11-osobowego oraz opcja utworzenia boiska ze sztuczną nawierzchnią 7-osobowego z ogrzewaniem podłogowym i oświetleniem LED

Otwarty
Termin składania ofert
Pozostało 11 dni
14 września 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
2026-111781
Wartość
kr40,000,000
Lokalizacja
Oslo og Viken, Norway
Opublikowano
26 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

3 lipca 2026

Termin składania pytań

7 września 2026

Termin składania ofert

14 września 2026

Budżet
kr40,000,000
Czas trwania
Nie określono
Lokalizacja
Oslo og Viken
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

Rehabilitering av dagens 11-er bane med kunstgress og kunstis, samt opsjon på etablering av ny 7’er kunstgressbane med undervarme på eksisterende grusbane mot sjøen inkl. skifte av lysarmaturer til Ledlys i 2 eksisterende master ved 7'er banen. Kontrakten skal inngås som er totalentreprise etter NS8407. Det ønskes pris på komplette grunnarbeider for 11'er bandy og fotballbane, inkludert rør for kjøling og evt undervarme på 11'er banen, samt leveranse av kunstgressdekke med opsjoner på valg av t

Uruchom analizę ryzyka

Zidentyfikuj potencjalne ryzyka, niespójności i sygnały ostrzegawcze we wszystkich dokumentach przetargowych. Uzyskaj szczegółowy raport ryzyka z poziomami dotkliwości i zaleceniami dotyczącymi ich ograniczania.

Zaloguj się

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

1 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

External Tender DocumentsDOC

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u