Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Projekt 22.210B/2 - Zandhoven, połączenie Viersel Ranst - PS Visvijverstraat i mały PS Oostmalsesteenweg

Zamknięty
Termin składania ofert
Pozostało 0 dni
1 września 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
22210B/2
Wartość
Nieujawnione
Lokalizacja
BE211, Belgium
Opublikowano
25 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

10 sierpnia 2026

Termin składania pytań

25 sierpnia 2026

Termin składania ofert

1 września 2026

Budżet
Nieujawnione
Czas trwania
6 miesiące
Lokalizacja
BE211
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

Project 22.210B/2 - Zandhoven, aansluiting Viersel Ranst - PS Visvijverstraat en klein PS Oostmalsesteenweg. De opdracht heeft tot doel het installeren en in werking stellen, van de elektromechanische uitrusting van PS Visvijverstraat gelegen te Emblem en klein PS Oostmalsesteenweg gelegen te Broechem. Dit omvat hoofdzakelijk de volgende werken: - leveren, monteren, in dienst stellen en bijstand verlenen tijdens de proefperiode van de elektromechanische uitrusting van een pompstation. - op eigen

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

11 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

lot2 AsM - Model Bijzonder bestek PS EM.pdfPDF
lot2 AsM - Model Bijzonder bestek PS EM.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

lot2 Bijlage ketenaansprakelijkheid.docxDOC
lot2 Bijlage ketenaansprakelijkheid.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

lot2 ES - 2DWA minder dan 150IE 3x400V+N 1+1.pdfPDF
lot2 ES - 2DWA minder dan 150IE 3x400V+N 1+1....

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

lot2 ES PR22210B PS Visvijverstraat.pdfPDF
lot2 ES PR22210B PS Visvijverstraat.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

lot2 Inschrijvingsbiljet.docxDOC
lot2 Inschrijvingsbiljet.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

lot2 Plan 22210B_10.1_rev3.pdfPDF
lot2 Plan 22210B_10.1_rev3.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

lot2 Plan 22210B_10.2_rev1.pdfPDF
lot2 Plan 22210B_10.2_rev1.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

lot2 Samenvattende opmetingsstaat.xlsxXLS
lot2 Samenvattende opmetingsstaat.xlsx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

lot2 Terechtwijzend bericht.pdfPDF
lot2 Terechtwijzend bericht.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

lot2 Verklaring naleving minimumlonen.pdfPDF
lot2 Verklaring naleving minimumlonen.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u