Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Umowa o świadczenie usług - Misja autora projektu "Renowacja i rozbudowa centrum sportowego Jamoigne"

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
20 sierpnia 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
CHIN0007-2026
Wartość
Nieujawnione
Lokalizacja
BE345, Belgium
Opublikowano
26 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

3 sierpnia 2026

Termin składania pytań

13 sierpnia 2026

Termin składania ofert

20 sierpnia 2026

Budżet
Nieujawnione
Czas trwania
Nie określono
Lokalizacja
BE345
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

Le présent marché est un marché de services : services d’architecture, services d’ingénierie, services relatifs à la construction et services de conseil. Il consiste en une mission globale d’auteur de projet portant sur la rénovation et l’extension du centre sportif de Jamoigne. 1. Rénovation de la piscine existante par : - le remplacement du revêtement du bassin, - la remise à neuf des revêtements bois des parois, - la mise aux normes actuelles des installations techniques « piscine » (systè

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

9 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

CSCH Auteur de projet.docxDOC
CSCH Auteur de projet.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

CSCH Auteur de projet.pdfPDF
CSCH Auteur de projet.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Plans - étage 1.pdfPDF
Plans - étage 1.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Plans - étage 2.pdfPDF
Plans - étage 2.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Plans - rez - grande salle.pdfPDF
Plans - rez - grande salle.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Plans - rez +.pdfPDF
Plans - rez +.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Plans - rez.pdfPDF
Plans - rez.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Plans - sous sol.pdfPDF
Plans - sous sol.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u