Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Umowa na dostawę, dostarczenie, instalację, uruchomienie, szkolenie i licencjonowanie oprogramowania linii frezarki CNC, systemu odpylania i powiązanego oprogramowania CAD/CAM

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
12 sierpnia 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
CK2026 -1
Wartość
Nieujawnione
Lokalizacja
IE042, Ireland
Opublikowano
25 sierpnia 2026
Organizacja
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

22 lipca 2026

Termin składania pytań

5 sierpnia 2026

Termin składania ofert

12 sierpnia 2026

Budżet
Nieujawnione
Czas trwania
12 miesiące
Lokalizacja
IE042
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

Carra Kitchens is investing in advanced CNC manufacturing equipment, dust extraction infrastructure and supporting software in order to diversify and future-proof the business. The investment will support two new strands of activity: a shared-access "CNC Job Shop" offering local makers, tradespeople and small businesses access to advanced digital fabrication, and a new 3D Parametric Wall Art and Commercial Furniture offering targeting the commercial and architectural markets. The investment will
Finansowane przez UE

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • EU funding compliance required

Dokumenty

4 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

1.1 CarraKitchens_Request_For_Tender.docxDOC
1.1 CarraKitchens_Request_For_Tender.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

1.1 CarraKitchens_Request_For_Tender_UPDATED.docxDOC
1.1 CarraKitchens_Request_For_Tender_UPDATED....

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

1.2 CarraKitchens_Tender_Response_Document.docxDOC
1.2 CarraKitchens_Tender_Response_Document.do...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Contract Notice PDFPDF
8696906_contract_notice.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u