Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

ANL-SA.R002 - Umowa ramowa na usługi oceny z możliwością świadczenia usług NoBo

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
20 sierpnia 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
00428948-2026
Wartość
kr15,000,000
Lokalizacja
Nordjylland, Denmark
Opublikowano
25 sierpnia 2026
Organizacja
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

24 czerwca 2026

Termin składania pytań

13 sierpnia 2026

Termin składania ofert

20 sierpnia 2026

Budżet
kr15,000,000
Czas trwania
Nie określono
Lokalizacja
Nordjylland
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

Rammeaftalen omfatter levering af assessorydelser i forbindelse med Vejdirektoratets anlægsprojekter. Rammeaftalen giver desuden mulighed for at tilkøbe Notified Body (NoBo)-ydelser. Assessorydelser iht. Bekendtgørelse 711/2020 for Vejdirektoratets projekter, der skal opnå ibrugtagningstilladelse hos Trafikstyrelsen. Ydelserne kan være ift. alle danske infrastrukturforvaltere herunder – men ikke begrænset til Banedanmark. Mulighed for levering af NoBo-ydelser iht. 711/2020 ved EF-verifikation

Uruchom analizę ryzyka

Zidentyfikuj potencjalne ryzyka, niespójności i sygnały ostrzegawcze we wszystkich dokumentach przetargowych. Uzyskaj szczegółowy raport ryzyka z poziomami dotkliwości i zaleceniami dotyczącymi ich ograniczania.

Zaloguj się

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

1 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

External Tender DocumentsDOC

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u