Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Świadczenie usługi polegającej na zapewnieniu dostępu do obiektów i zajęć sportowo – rekreacyjnych dla pracowników Izby Administracji Skarbowej w Katowicach

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
29 stycznia 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Usługi
Numer Referencyjny
2026/BZP 00050991/01
Wartość
Nieujawnione
Lokalizacja
Śląskie, Polska
Opublikowano
26 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Termin składania pytań

22 stycznia 2026

Termin składania ofert

29 stycznia 2026

Prawdopodobieństwo wygranejPRO
🔒
Uaktualnij do Professional
Zobacz szacowane prawdopodobieństwo wygranej na podstawie danych historycznych.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Analityka zamawiającegoPRO
🔒
Odblokuj analitykę zamawiającego
Zobacz wzorce wydatków, preferowane procedury i więcej.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Analiza sektoraPRO
🔒
Odblokuj analizę sektora
Zobacz średnie ceny zwycięskie, poziomy konkurencji i trendy rynkowe.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Budżet
Nieujawnione
Czas trwania
Nie określono
Lokalizacja
Śląskie
Typ
Usługi
Benchmark rynkowy
Śr. cena wygrywająca
€272,436
Śr. liczba ofert
0.3
Konkurencja
Niska
Zwycięzcy MŚP
47%
1,187 przeanalizowanych zamówień

Oryginalny Opis Przetargu

Świadczenie usługi polegającej na zapewnieniu dostępu do obiektów i zajęć sportowo – rekreacyjnych dla pracowników Izby Administracji Skarbowej w Katowicach

Uruchom analizę ryzyka

Zidentyfikuj potencjalne ryzyka, niespójności i sygnały ostrzegawcze we wszystkich dokumentach przetargowych. Uzyskaj szczegółowy raport ryzyka z poziomami dotkliwości i zaleceniami dotyczącymi ich ograniczania.

Zaloguj się

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

14 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Zalacznik nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia.pdfPDF
Zalacznik nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia.p... -- 458.2 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Zalacznik nr 2 - Formularz oferty.docxDOC
Zalacznik nr 2 - Formularz oferty.docx -- 46.2 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Zalacznik nr 3 - Formularz cenowy.xlsxXLS
Zalacznik nr 3 - Formularz cenowy.xlsx -- 14.2 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Zalacznik nr 4 - Projekt Umowy_z_zalacznikami.pdfPDF
Zalacznik nr 4 - Projekt Umowy_z_zalacznikami... -- 1.9 MB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Zalacznik nr 5 - Klauzula informacyjna.pdfPDF
Zalacznik nr 5 - Klauzula informacyjna.pdf -- 438.1 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Zalacznik nr 6 - Oswiadczenie spelnienia warunków.docxDOC
Zalacznik nr 6 - Oswiadczenie spelnienia waru... -- 30.7 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Zalacznik nr 7 - Oswiadczenie wykluczenie z postepowania.docxDOC
Zalacznik nr 7 - Oswiadczenie wykluczenie z p... -- 31.9 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Zalacznik nr 8 - Oswiadczenie podmiotu udostepniajacego zasoby.docxDOC
Zalacznik nr 8 - Oswiadczenie podmiotu udoste... -- 21.6 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Zalacznik nr 9 - Oswiadczenie - grupa kapitalowa.docxDOC
Zalacznik nr 9 - Oswiadczenie - grupa kapital... -- 26.5 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

14_Wyjasnienia tresci SWZ.docx.pdfPDF
14_Wyjasnienia tresci SWZ.docx.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

15_Informacja o kwocie.docx.pdfPDF
15_Informacja o kwocie.docx.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

18_Informacja o zlozonych ofertach.docx.pdfPDF
18_Informacja o zlozonych ofertach.docx.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

23_Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - platforma e-Zamówienia.docx....PDF
23_Informacja o wyborze najkorzystniejszej of...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

SWZ.docx.pdfPDF
SWZ.docx.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u