Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

AR Paul Delvaux (Lauzelle) - Rue de Clairvaux 8 – 1348 Louvain-la-Neuve - Kompletna renowacja istniejącego budynku

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
28 sierpnia 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
DRBW/AF242-05484
Wartość
Nieujawnione
Lokalizacja
BE310, Belgium
Opublikowano
26 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

20 sierpnia 2026

Termin składania pytań

21 sierpnia 2026

Termin składania ofert

28 sierpnia 2026

Budżet
Nieujawnione
Czas trwania
6 miesiące
Lokalizacja
BE310
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

Les travaux comprennent : • Lot 1 : Architecture - Stabilité - Ascenseur - Paysage - Signalétique + pilotage lots 2 et 3 : o Architecture Démolitions Terrassements - Fondations Superstructures Travaux de toiture Fermetures - Finitions extérieures Fermetures - Finitions intérieures Travaux de peinture Abords o Stabilité o Ascenseur o Paysage o Signalétique • Lot 2 : HVAC - Sanitaires o Ventilation o Climatisation o Pompe à chaleur o Sanitaires + accessoires o Incen

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

15 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

0.Liste des documents disponible.pdfPDF
0.Liste des documents disponible.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

10.Mise a jour PT00.00 Egouttage projeté_b.pdfPDF
10.Mise a jour PT00.00 Egouttage projeté_b.pd...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

1.1.Clauses administratives.pdfPDF
1.1.Clauses administratives.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

221220_1008_SO01_STA_MTR_Metré détaillé_C.pdfPDF
221220_1008_SO01_STA_MTR_Metré détaillé_C.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

221220_1008_SO01_STA_MTR_Metré détaillé_C.xlsxXLS
221220_1008_SO01_STA_MTR_Metré détaillé_C.xls...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

2.Clauses techniques.zipZIP
2.Clauses techniques.zip

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

3.Eléments graphiques.zipZIP
3.Eléments graphiques.zip

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

4.Documents informatifs.zipZIP
4.Documents informatifs.zip

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

5.3.1.Métré détaillé -lot1- archirtecture.xlsxXLS
5.3.1.Métré détaillé -lot1- archirtecture.xls...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

5.Documents à joindre à l'offre.zipZIP
5.Documents à joindre à l'offre.zip

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

6.Documents type d'exécution.zipZIP
6.Documents type d'exécution.zip

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

7.221220_2110_ELE_PLA_SchemaUnifilaire_B.pdfPDF
7.221220_2110_ELE_PLA_SchemaUnifilaire_B.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

8.Mise a jour D02 DETAIL - Façade Nord (venelle)_B.pdfPDF
8.Mise a jour D02 DETAIL - Façade Nord (venel...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

9.Mise a jour D04 DETAIL - Façade Sud_B.pdfPDF
9.Mise a jour D04 DETAIL - Façade Sud_B.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u