Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

57/52/4/25/173 - L162 Namur-Sterpenich L166 Y Neffe-Bertrix L43 Y Aguesses-Marloie: Zabezpieczenie różnych instalacji poprzez montaż ogrodzeń i barier.

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
9 lipca 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
5752425173
Wartość
Nieujawnione
Lokalizacja
BE344, Belgium
Opublikowano
24 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

9 czerwca 2026

Termin składania pytań

2 lipca 2026

Termin składania ofert

9 lipca 2026

Budżet
Nieujawnione
Czas trwania
5 miesiące
Lokalizacja
BE344
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

Niniejsze zamówienie jest umową ramową na roboty budowlane. Przedmiotem działalności firmy jest wykonanie robót, zgodnie z załączonym przedmiarem robót i różnymi dokumentami referencyjnego zamówienia. Obejmuje ono głównie: - montaż ogrodzeń i demontaż starych ogrodzeń; - montaż bram; - naprawę ogrodzeń i bram; Maksymalna wartość umowy ramowej będzie w każdym przypadku całkowitą kwotą najlepszej oferty na etapie udzielenia zamówienia.

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

6 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

5752425173 Cahier spécial des charges.pdfPDF
5752425173 Cahier spécial des charges.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

5752425173 Formulaire d'offre.docxDOC
5752425173 Formulaire d'offre.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

5752425173 Métré.xlsXLS
5752425173 Métré.xls

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

5752425173 Plan CSR.xlsxXLS
5752425173 Plan CSR.xlsx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

5752425173 PSSa.pdfPDF
5752425173 PSSa.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u