Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Inspekcja, testowanie, konserwacja i dostawa sprzętu podnoszącego i dźwigowego, materiałów wspinaczkowych oraz środków ochrony przed upadkiem

Otwarty
Termin składania ofert
Pozostało 7 dni
9 września 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
604060
Wartość
Nieujawnione
Lokalizacja
Limburg, Netherlands
Opublikowano
26 sierpnia 2026
Organizacja
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

30 lipca 2026

Termin składania pytań

2 września 2026

Termin składania ofert

9 września 2026

Budżet
Nieujawnione
Czas trwania
Nie określono
Lokalizacja
Limburg
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

De scope van de opdracht betreffen de inspecties, keuringen, onderhoud en levering hijs- en hefmiddelen, klimmaterialen en valbeveiligingen ten behoeve van de RWZI-locaties in het gebied Noord.
Finansowane przez UE

Uruchom analizę ryzyka

Zidentyfikuj potencjalne ryzyka, niespójności i sygnały ostrzegawcze we wszystkich dokumentach przetargowych. Uzyskaj szczegółowy raport ryzyka z poziomami dotkliwości i zaleceniami dotyczącymi ich ograniczania.

Zaloguj się

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • EU funding compliance required

Dokumenty

15 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

TN604060 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardreg...DOC
TN604060 - EF16 Aankondiging van een opdracht... -- 199.3 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

AanbestedingsleidraadDOC
Aanbestedingsleidraad -- 1.1 MB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Bijlage Adressenlijst RWZI en Rioolgemalen - NoordDOC
Bijlage Adressenlijst RWZI en Rioolgemalen - ... -- 105.1 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Bijlage Algemene InkoopvoorwaardenDOC
Bijlage Algemene Inkoopvoorwaarden -- 380.8 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Bijlage Concept Raamovereenkomst 2026-Z1000.2DOC
Bijlage Concept Raamovereenkomst 2026-Z1000.2 -- 847.8 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Bijlage Concept Wachtkamerovereenkomst 2026-Z1000.2DOC
Bijlage Concept Wachtkamerovereenkomst 2026-Z... -- 706.1 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Bijlage Gedragsregels Veiligheid voorop V06DOC
Bijlage Gedragsregels Veiligheid voorop V06 -- 416.6 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Bijlage MilieucriteriaDOC
Bijlage Milieucriteria -- 377.0 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Bijlage Overzicht assets NoordDOC
Bijlage Overzicht assets Noord -- 181.5 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Bijlage Prijzenblad 2026-Z1000.2DOC
Bijlage Prijzenblad 2026-Z1000.2 -- 26.5 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Bijlage Programma van EisenDOC
Bijlage Programma van Eisen -- 446.5 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Bijlage ReferentieverklaringDOC
Bijlage Referentieverklaring -- 55.8 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Bijlage Verklaring beroep op financiele draagkracht derdeDOC
Bijlage Verklaring beroep op financiele draag... -- 34.5 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Bijlage Verklaring beroep op technische bekwaamheid derdeDOC
Bijlage Verklaring beroep op technische bekwa... -- 35.7 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

uea_604060_20260728192852DOC
uea_604060_20260728192852 -- 550.6 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u