Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Świadczenie usług w zakresie przygotowania zintegrowanego planu ochrony źródeł dla Moyne Group Water Scheme Company Limited by Guarantee (Moyne GWS)

Otwarty
Termin składania ofert
Pozostało 21 dni
23 września 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
MGWS1
Wartość
€9,000
Lokalizacja
IE051, Ireland
Opublikowano
26 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

26 sierpnia 2026

Termin składania pytań

16 września 2026

Termin składania ofert

23 września 2026

Budżet
€9,000
Czas trwania
12 miesiące
Lokalizacja
IE051
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

Provision of Consulting Engineer Services to the Moyasta Group Water Scheme (GWS) to enable Taking in Charge by Uisce Eireann.

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

9 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

1.Tender_for_Consulting_Engineer-Moyasta GWSS.docxDOC
1.Tender_for_Consulting_Engineer-Moyasta GWSS...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

2025_RFQ_ ISPP_Groundwater_Protect Moyne.docxDOC
2025_RFQ_ ISPP_Groundwater_Protect Moyne.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Contract Notice PDFPDF
8592551_contract_notice.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Contract Notice PDFPDF
8931650_contract_notice.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Blank_GWS_ISPP_Contract_for_Services.docxDOC
Blank_GWS_ISPP_Contract_for_Services.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Guidance on Content and Format of ISPP Reports 2025.pdfPDF
Guidance on Content and Format of ISPP Report...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Moyne_SPZ_ZOC.pdfPDF
Moyne_SPZ_ZOC.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

QRD-ISPP_GW_Protect_Moyne_GWS.docxDOC
QRD-ISPP_GW_Protect_Moyne_GWS.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

QRD-Moyasta GWS_TIC_works.docxDOC
QRD-Moyasta GWS_TIC_works.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u