Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

GVD-2026-m02 – Usługi związane z rozwojem, wsparciem, pomocą techniczną i funkcjonalną infrastruktury danych przestrzennych (InfraSIG) Służby Publicznej Walonii

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
28 sierpnia 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
2026-S2300000-060
Wartość
€171,000
Lokalizacja
BE352, Belgium
Opublikowano
26 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

3 lipca 2026

Termin składania pytań

21 sierpnia 2026

Termin składania ofert

28 sierpnia 2026

Budżet
€171,000
Czas trwania
3 miesiące
Lokalizacja
BE352
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

Le marché porte sur une mission de développement, de support, d’assistance technique et fonctionnelle des composantes « Base de données spatiales » (Oracle spatial) et « Plateforme de géotraitement » (FME) de l’infrastructure de données spatiales (InfraSIG) mise en œuvre par le Département Données transversales du SPW Digital (anciennement Direction de l’Intégration des Géodonnées). Il se consacre également à l’aide technique nécessaire au développement et à la mise en œuvre d’un système de cont

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

4 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

1 CSC M02 2026M146.docxDOC
1 CSC M02 2026M146.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

2 Annexe 1 - Comment soumettre une offre.docxDOC
2 Annexe 1 - Comment soumettre une offre.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

3 Annexe 2 - Voies de recours.pdfPDF
3 Annexe 2 - Voies de recours.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u