Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

WWV/INV/N303/7/S1 - Studia N303 Zonnebeke – budowa ścieżek rowerowych i utrzymanie strukturalne jezdni (km 8,67-11,8) oraz przygotowanie noty startowej do przebudowy przejazdu w Passendale

Otwarty
Termin składania ofert
Pozostało 8 dni
10 września 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
WWV/INV/N303/7/S1
Wartość
Nieujawnione
Lokalizacja
BEZZZ, Belgium
Opublikowano
26 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

10 sierpnia 2026

Termin składania pytań

3 września 2026

Termin składania ofert

10 września 2026

Budżet
Nieujawnione
Czas trwania
4 miesiące
Lokalizacja
BEZZZ
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

De N303 brengt de afrit van Beselare – Zonnebeke (afrit 3 gelegen langs A19) in verbinding met Passendale en Westrozebeke. Daar takt ze aan op de N313 (Ieper – Sleihage). Op de N303 zit er heel veel verkeer, en voornamelijk zwaar verkeer (richting Pasfrost, Westvlees, Pinquin, Greenyard, ...). Het verkeer is de laatste jaren fiks toegenomen, maar de vrees is dat dit verkeer de komende jaren nog veel meer zal gaan toenemen. Voorliggende studieopdracht betreft: 1. een volledige ontwerpstudie voo

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

8 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Avis de marché (publicprocurement.be)DOC

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

bijlagen bij het bestek.zipZIP
bijlagen bij het bestek.zip

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

ESPD_request_NL.pdfPDF
espd-request-8886adab-7ede-42f4-ac6a-92220e3e...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

VERBINTENIS TERBESCHIKKINGSTELLING MIDDELEN.docxDOC
VERBINTENIS TERBESCHIKKINGSTELLING MIDDELEN.d...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

WWV_INV_N303_7_S1 beschrijvende inventaris.pdfPDF
WWV_INV_N303_7_S1 beschrijvende inventaris.pd...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

WWV_INV_N303_7_S1 bestek.pdfPDF
WWV_INV_N303_7_S1 bestek.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

WWV_INV_N303_7_S1 offerteformulier.docxDOC
WWV_INV_N303_7_S1 offerteformulier.docx

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

WWV_INV_N303_7_S1 samenvattende inventaris.xlsxXLS
WWV_INV_N303_7_S1 samenvattende inventaris.xl...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u