Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Miedznej Drewnianej

Zamknięty

Termin składania ofert minął

Termin składania ofert w tym przetargu minął i nie przyjmujemy już zgłoszeń. Poniższe informacje zostały zachowane w celach informacyjnych.

Przeglądaj Aktywne Przetargi
Termin składania ofert
Przeterminowany
24 sierpnia 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Budownictwo
Numer Referencyjny
2026/BZP 00380673/01
Wartość
Nieujawnione
Lokalizacja
Łódzkie, Polska
Opublikowano
25 sierpnia 2026
Organizacja
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

6 sierpnia 2026

Termin składania pytań

17 sierpnia 2026

Termin składania ofert

24 sierpnia 2026

Prawdopodobieństwo wygranejPRO
🔒
Uaktualnij do Professional
Zobacz szacowane prawdopodobieństwo wygranej na podstawie danych historycznych.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Analityka zamawiającegoPRO
🔒
Odblokuj analitykę zamawiającego
Zobacz wzorce wydatków, preferowane procedury i więcej.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Analiza sektoraPRO
🔒
Odblokuj analizę sektora
Zobacz średnie ceny zwycięskie, poziomy konkurencji i trendy rynkowe.
Uaktualnij do wersji profesjonalnej →
Budżet
Nieujawnione
Czas trwania
Nie określono
Lokalizacja
Łódzkie
Typ
Budownictwo
Benchmark rynkowy
Śr. cena wygrywająca
€12,641,706
Śr. liczba ofert
0.1
Konkurencja
Niska
Zwycięzcy MŚP
86%
133,693 przeanalizowanych zamówień

Oryginalny Opis Przetargu

Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Miedznej Drewnianej

Uruchom analizę ryzyka

Zidentyfikuj potencjalne ryzyka, niespójności i sygnały ostrzegawcze we wszystkich dokumentach przetargowych. Uzyskaj szczegółowy raport ryzyka z poziomami dotkliwości i zaleceniami dotyczącymi ich ograniczania.

Zaloguj się

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

24 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Notice PDFPDF
08def39f-0903-f497-962b-120001af6739.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

informacja bioz.pdfPDF
informacja bioz.pdf -- 73.6 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

OPBM Boisko Miedzna Drewniana.pdfPDF
OPBM Boisko Miedzna Drewniana.pdf -- 574.9 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Pozwolenie_-_Miedzna_Drewniana_dz._1240.pdfPDF
Pozwolenie_-_Miedzna_Drewniana_dz._1240.pdf -- 136.2 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

RYS.1.pdfPDF
RYS.1.pdf -- 852.9 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

RYS.2.pdfPDF
RYS.2.pdf -- 140.9 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

RYS.3.pdfPDF
RYS.3.pdf -- 275.0 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

RYS.4.pdfPDF
RYS.4.pdf -- 317.1 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

RYS.5.pdfPDF
RYS.5.pdf -- 348.9 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

RYS.6.pdfPDF
RYS.6.pdf -- 107.3 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

rys. PZT-1.pdfPDF
rys. PZT-1.pdf -- 201.9 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

ZAŚWIADCZENIE.pdfPDF
ZAŚWIADCZENIE.pdf -- 645.5 KB

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Ogłoszenie o zamówieniu.pdfPDF
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

SWZ.pdfPDF
SWZ.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik Nr 2 do SWZ - Specyfikacja techniczne wykonania i odbioru robót (STWiO...PDF
Załącznik Nr 2 do SWZ - Specyfikacja technicz...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik Nr 3 do SWZ - Przedmiar.pdfPDF
Załącznik Nr 3 do SWZ - Przedmiar.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik Nr 4 do SWZ - Projekt umowy.pdfPDF
Załącznik Nr 4 do SWZ - Projekt umowy.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik Nr 5 do SWZ- Wzór Formularza ofertowego.docxDOC
Załącznik Nr 5 do SWZ- Wzór Formularza oferto...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik Nr 6 do SWZ - Wzór oświadczenia wykonawcywykonawcy wspólnie składan...DOC
Załącznik Nr 6 do SWZ - Wzór oświadczenia w...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik Nr 7 do SWZ - Wzór oświadczenia podmiotu udostępniającego zasoby skład...DOC
Załącznik Nr 7 do SWZ - Wzór oświadczenia pod...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik Nr 8 do SWZ - Wzór oświadczenia Wykonawców wspólnie ubiegających się o...DOC
Załącznik Nr 8 do SWZ - Wzór oświadczenia Wyk...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Załącznik Nr 9 do SWZ - Wzór wykazu robót budowlanych.docxDOC
Załącznik Nr 9 do SWZ - Wzór wykazu robót bud...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Zmiana ogłoszenia / Notice ChangePDF
notice_change_08defd34-9adf-7685-b346-0300017...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Zmiana ogłoszenia / Notice ChangePDF
notice_change_08df0364-3499-0096-ab56-9400012...

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u