Potrzebujesz pomocy eksperta ds. przetargów? Zobacz naszą usługę przygotowania przetargów
Przetargi

"Krajowe Obserwatorium Zapobiegania i Wczesnej Interwencji Uzależnień Cyfrowych" (MIS 6019226)

Otwarty
Termin składania ofert
Pozostało 25 dni
28 września 2026
Szczegóły umowy
Kategoria
Inne
Numer Referencyjny
26PROC019663064
Wartość
€3,741,000
Lokalizacja
EL303, Greece
Opublikowano
27 sierpnia 2026
Kod CPV
Harmonogram Projektu

Ogłoszenie przetargu

24 sierpnia 2026

Termin składania pytań

21 września 2026

Termin składania ofert

28 września 2026

Budżet
€3,741,000
Czas trwania
36 miesiące
Lokalizacja
EL303
Typ
Inne

Oryginalny Opis Przetargu

«Εθνικό Παρατηρητήριο για την Πρόληψη και Έγκαιρη Παρέμβαση του Ψηφιακού Εθισμού» με κωδικό ΟΠΣ 6019226 στο Πρόγραμμα «Ανθρώπινο Δυναμικό και Κοινωνική Συνοχή 2021-2027», Προτεραιότητα 1 – Συστημικές/Οριζόντιες Παρεμβάσεις – Ειδικός στόχος ESO 4.1.11, που συγχρηματοδοτείται από την Ελλάδα και την Ευρωπαϊκή Ένωση (Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο ΕΚΤ+) και Εθνικούς Πόρους μέσω ΠΔΕ.

Analiza ryzyka

Analiza ryzyka nie jest jeszcze dostępna dla przetargów tego kraju. Obecnie obsługiwane: Estonia, Łotwa, Litwa, Polska, Francja, Wielka Brytania, Dania, Holandia, Norwegia i Finlandia.

Strategia wygrywania

Uzyskaj strategię wygrywania opartą na sztucznej inteligencji, dopasowaną do tego przetargu. Obejmuje wskaźnik prawdopodobieństwa wygranej, kluczowe szanse i wyzwania, zalecane obszary oferty, analizę pozycji konkurencyjnej oraz praktyczne rekomendacje maksymalizujące Twoje szanse.

Zaloguj się

Konkurenci

Ulepsz plan, aby zobaczyć, które firmy prawdopodobnie złożą ofertę w tym przetargu, na podstawie historycznych danych zamówień publicznych.

Zaloguj się

Wymagania i Kwalifikacje

Sztuczna inteligencja wyodrębnia i porządkuje wszystkie wymagania z dokumentów przetargowych — obowiązkowe kwalifikacje, specyfikacje techniczne, warunki finansowe i zasady składania ofert — przejrzyście skategoryzowane, abyś dokładnie wiedział, co jest potrzebne do złożenia oferty.

Zaloguj się

Podstawowe wymagania

  • Company registration in EU required
  • Proven track record in similar projects
  • Financial stability documentation

Dokumenty

2 dokumentów dostępnych z podsumowaniami AI

Πλατφόρμα υποβολής προσφορώνDOC

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Προκήρυξη 26PROC019663064 (PDF)PDF
26PROC019663064.pdf

Brak dostępnego podsumowania dla tego dokumentu.

Podgląd dokumentów

Zarejestruj się, aby zobaczyć podsumowania i analizę dokumentów

Ocena Jakości

Kompleksowa analiza jakości przetargu oceniająca zgodność prawną, przejrzystość, kompletność, uczciwość, praktyczność, spójność danych i zrównoważony rozwój w skali 0–100 ze szczegółowym podziałem i rekomendacjami.

Zaloguj się

Dodaj do pipeline'u